Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam straszną leniwą żone

Żona karmi dzieciaki tylko żarciem z McDonalda!!

Polecane posty

Gość po co ta dyskusja
??? Nie rozumiem jak majac rodzine 4-osobowa mozna nie gotowac? No i chyba sporo kasy maja ludziska ,zeby codziennie jesc a MD. Gratuluje no i zazdroszcze bogactwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
różne są przypadki:o ja pracowałam z panną która też nie gotowała bo nie ma czasu-praca normalna zmianowa,mieszkała po drugiej stronie ulicy-więc 8 godzin + 5 minut na dojście-jakoś wszyscy mają czas a ona biedaczka nie:D dziecko i męża karmiła jej teściowa-o co miała wielkie pretensje-bo się wtrąca-niektórym nie dogodzisz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też sobie tak pomyślałam , że spokojnie za to by sie opłaciło i żłobek i przedszkole ale........ ja komus kasy liczyć nie będe :) dobranoc mężu żony i autorze- naprawdę radzę tobie przemysleć parę spraw i żonie równiez- może wspolnymi siłami- nie jak na wojnie- dojdziecie do porozumienia- w sumie przecież kiedyś byliscie pewnie w sobie zakochani........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
temat dla mnie się zrobił..... chciałam wniknąć bardziej w ten temat ale matki polki nie dają za wygraną, powiem tylko jeszcze raz nie uważajcie się za ideały bo naobieracie ziemniaczki dzieciaczką a inne idą do MC Donalds..... patrzcie na siebie może ona tu nie siedzi wieczorami tylko przytula dzieci a wy co!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
sory ale karmienie dzieci w tym wieku to dbanie o ich zdrowie-czyli podstawowy obowiązek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ta dyskusja
E tam kochana przymknij jape z deka ,bo malo masz do powiedzenia . Nie wszystkie tu maja takie dzieciaczki do przytulania!!!! Przyjdz do mnie i przytul 18-latka i 12-latka . Powodzienia zycze. Acha i naucz sie pisac po polskiemu ,bo ja nie widziala nigdzie by wyrazy konczyly sie na "ą" lub "ę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ta dyskusja
Wyrazy typu "dziciaczką" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
o kurde,dopiero zobaczyłam to :dzieciaczką:D:D ale na kafe to częsty błąd,nie wiem co o tym mysleć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
chyba "dzieciaczką" Pani Polonistko sama sie myli a zwraca uwagę typowe!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
i właśnie o tym mówię same jesteście wadliwe pod każdym względem a doradzacie jak superniania z licencjatem !!!!!! żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
tylko u mnie to zwykła literówka a u ciebie nieznajomość języka polskiego:D poza tym nie muszę umieć pisać tych twoich dziwnych słów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ty jakaś sfrustrowana jesteś,co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
i jeszcze dla polonistki ..temat nie dotyczył 18i 12 latków więc znajdż sobie inny i tam doradzaj tylko mądrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ups,to nie ja zrobiłam literówkę i bronię kogoś innego:D sorki,wcale nie chciałam cie bronić,broń się sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
tak sobie tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
to jest kafe-tu nikt nie radzi mądrze,forum ci się pomyliło:D ale ta twoja frustracja jest niepokojąca:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
tak chyba pójdę po psychotropa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
i jeszcze jedno mam obiekcje co do Twojego użytego dwa razy słowa "frustracja" radzę przemyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
słusznie:) z takim poziomem frustracji nie można poprawnie funkcjonować-więc biegiem do psychiatry:D może jeszcze nie jest za późno?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ups,użyłam go trzeci raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co ta dyskusja
Glupie male gesi. :P Kto Was jutro do szkoly obudzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
kogo?:D pani od :dzieciaczką edukację na pewno już zakończyła,pewnie ja jakiejś zawodówce,bo język polski sprawia jej duże problemy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
po co ta dyskusja------ żebyś mogła znów się wtrącić i skorygować błędy ortograficzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
nawzajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
czy ty ech h czytasz też to co napisaaś?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
czytam trzy razy a potem czwarty od tyłu,a co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam to chyba za długi
chodzi mi o to , czy po to się tu spotkałyśmy żeby się obrażac w kwestii wykształcenia czy może wyrażać swoje poglądy na dany temat, też dałam się ponieść ale z tobą już zakończyłam dyskusję.... facetowi życzę więcej rozmów z żoną a nie tu zwierzania się z żądnymi kłótni babami Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech h
ja nie wiem po co się tu spotkałyśmy- ale ty pierwsza wyjechałaś z głupimi tekstami więc doszłam do wniosku ze jesteśmy tu by się obrażać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anais nin
żarcie z maca moze i zdrowe nie jest, ale z tego co widzę. to facet w ogóle nie docenia pracy swojej żony i wydaje mu się, że ona to ma jak na majorce, tymczasem on pracuje przez 8 godzin, a ona na etacie 24/7. praca zawodowa jest o wiele ciekawsza niż siedzenie w domu z dwójką dzieciaków: poznawanie nowych ludzi, lunche, paradowanie w nowych ciuchach itp i jeszcze w dodatku masz satysfakcję, bo cię doceniają. jak czytam takie tematy to tylko się cieszę,że jestem wolna, mam ciekawa pracę i nie muszę latać cały dzień ze ścierą, gotować, prać i doglądać dzieciaków i użerać się z facetem, któremu wydaje się,że to on ciężko pracuje, a ja jestem grubym nierobem. a poza tym, to każde dziecko powinno chodzić do przedszkola, bo to jest bardzo korzystne dla jego psychospołecznego i intelektualnego rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×