Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szyszunia666

chce zamieszkać z facetem, dajcie dobrej rady

Polecane posty

dalam ogloszenie, zadzwonila kobieta ze mieszka sama w domku, pojechalismy, zaczela na dzien dobry prawic nam kazania dlaczego nie chcemy sie ozenic.. wynajem polegalby na tym, ze placimy za bierzace rachunki swoje, ale trzeba by bylo wyremontowac sobie te 2 pokoje, kuchnie...aby tam zamieszkac.. no i meble kuchenke pralke w swoim zakresie... do wiosny bo pozniej to ona nie wie czy bedzie chciala jeszcze wynajmowac... z facetem chodze 6 lat, ostatnio ostro sie sklocilismy i chcemy zamieszkac razem aby sprawdzic czy bedzie ok, dodam ze mieszkamy od siebie kawalek.. moje pytanie brzmi czy dobrze zrobie palac sie na pierwsze lepsze mieszkanie tylko po to zeby je wyremontowac i na wiosne sie z tamtad zabrzac, czy oplaca sie wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaa L
moim zdaniem sie nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz se inne
takie ktorego nie trzeba remontować, co ty? bedziesz komus mieszkanie remontowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty wyremontujesz mieszkanie a baba powie wam wypierdalac :p nigdy w życiu nie poszłabym na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chodzi o to ze nie place babie nic, tylko jakies malowanko, ogrzewanie no iw oda gaz takie podstawy, jak wogole myslicie czy mieszkanie z taka babka ktora sie bedzie krzatac miedzy nami to dobre rozwiazanie czy lepiej zaplacic konkretnie za wynajem w tym stale rachunki i jakos mieszkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu ja bym
na to nie poszla...puste mieszkanie baba jakas dziwna chyba,co ja obchodzi twoje,wasze prywatne zycie?/ nie poszlabym na to nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu ja bym
i jeszcze mieszkac z nia?? o czym ty w ogole myslisz dziewczyno..najlepiej jest mieszkac samemu a nie z kims obcym..nigdy w zyciu ,przemysl sobie to konkretniej...ja bym wiedziala od razu co mam robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alchemist
sami poszukajcie sobie mieszkania.nie takiego do remontu ale juz odpowiedznio urzadzonego.Pralke i lodówke mozecie kupić jak Was bedzie stac.Ale lepiej zeby była.Zamieszkacie ze sobą i zobaczycie jakt ojest znosic trudy dnia codziennego.Sam przez to przechodziłem.Odrobina zangazowania sie w temat i wszystko bedzie si.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zamierzamy, tylko w miejscowosci w ktorej chcemy zamieszkac , nie ma zbytnio nic do wynajecia .. tylko ta jedna babka sie zglosila, ale mysle i czuje ze nie bylabym szczesliwa za bardzo mieszkac tam z nia i wysluchiwac o milosciu bogu i innych rzeczach, pozatym malo intymnosci, no i mysl ze kobieta chce abysmy jej przez zime ogrzewali chate i wyremontowali i to tylko do marca to juz wogole.. lipa, jak wygladaly wasze pierwsze kroki wspolnego zamieszkania razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam Monika
my najpierw zamieszkaliśmy u rodziców chłopaka, w jego pokoju. to fajni ludzie, było super. potem zaczęliśmy pracować i on dostał od nich małe mieszkanie w prezencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alchemist
w porzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam raczej nikt nie sprezentuje :) u mojego chlopaka tez moglibysmy zamieszkac ale ze ma duzo rodzenstwa to po prostu nie chce sie tam mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam Monika
no to się nie dziwię mi było głupio się z nim kłócić, bo na pewno coś tam rodzice słyszeli, ale oni sę nie wtrącali i nie dawali mi odczuć, że krzyczę na ich syna więc jestem "ta zła". naprawdę w porządku ludzie, mam super teściów (mówię im po imieniu) chociaż teść czasem trochę przemądrzały jest, w sprawei wychowywania dziecka mi czasem daje swoje "rady" ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsd sef edf
zamieszkać z teściami nawet na golasa po domu pobiegać nie można :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka tam Monika
to do mnie? pisałam wyżej w pierwszej wypowiedzi, że już z nimi nei mieszkamy :) tylko 3 kamienice dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, juz bym chciala isc na swoje, z jednej strony sie boje bo to jakas nowos w zyciu wkoncu a z drugiej to juz w myslach meble ustawiam i maluje pokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx..........
ja np. chce wynając swoje mieszkanie 2 pokoje, zostawiam wszystko, meble w każdym pokoju lodówke pralkę mieszkanie wymaga drobnego odświeżenia, chce za to 1200zł miesięcznie już z czynszem, jestem gotowa odpuścić pierwszy czynsz za odświeżenie mieszkania, no i kaucję chce 4tysiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx..........
mieszkam na śłąsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w lubuskim, tu mam prace i szkole z jakies 60 km, za dwa lata chce sie z tad wyniesc jak narazie chce tu zostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx..........
ja tez sie przenoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx..........
do Krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx..........
a mieszkanko mam naprawde fajne centrum miasta w takim jakby mini parku cisza spokój 1 piętro mili sąsiedzi i wszedzie blisko i nawet kominek mam! uwielbiam w zime przy nim siedziec i pić kakao będzie mi tego brakowało w Krakowie pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx..........
na stałe, w Kraku kupiłam mieszkanie, buduje sie jeszcze ale juz niedługo sie bede tam przenosic, szukam tam teraz pracy, tu mnie nic nie trzyma i chce uciec od toksycznych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce skonczyc szkole na spokojnie, wtedy jestem w stanie rzucic prace i sie wyniesc z tad, u nas w lubuskim to z ta robota to nieciekawie,narazie chce wynajac a pozniej cos wybudowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×