Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gazowana ze smakiem

jest mi zajebiście przykro

Polecane posty

Gość gazowana ze smakiem

dzisiaj przez przypadek zobaczyłam zdjęcia mojego faceta ze swoją byłą ,po prostu była ikonka na pulpicie i ja tam weszłam..... aż mi się płakać zachciało jak zobaczyłam na jednym zdjęciu jak on na nią patrzy z taką miłością.....na drugim przytulony...na trzecim wygłupia się w taki sam sposób jak ze mną .... najgorsze jest to że okłamal mnie że pozbyl się wysztkich jej zdjęć .....a jednak je trzyma nie wiadomo po co....ryczeć mi sie chce....nie wiem czy mam powiedzieć ze widziałam i żeby je wykasowal czy mam to przemilczeć...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jestescie razem
jak bedzie siedziec razem przed kompem,to zapytaj sie co to jest tak ikonka i kliknij,zobaczycie razem te zdjcia,zapytaj sie go dlaczego ma te fotki,zobaczysz jesgo reakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
tez tak myślałam ale boję się że się wiecej nasłucham że tam zaglądałam i obróci to kota ogonem.... martwi mnie tez to że byl z nią długo i często o niej wspomina ...może nieświadmie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ile lat jestescie razem
i ile on z nia byl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak o niej wspomina
mowi o niej,przy tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
jestesy ze soba gdzieś z pół roku nia byl chyba ze 3 lata nie wiem co o tym myśleć nie chcę się znowu sparzyć ....ja w nim zakochana a on myśli o byłej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwcccccccc
na twoim miejscu nic bym nie robila ja tez kiedys sie prawie poryczalam jak zobaczylam u niego zdjecia z byla ale pomyslalam sobie ze ja tez mam zdjecia z bylym trzymam je do tej pory i nawet nic do niego nie czujac to jest jakas pamiatka i nie chcialabym zeby ktos mi je zabral czy wyrzucil a ty masz jakies zdjecia zbylymi?? spojrz na to z innej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdjecia swoich "bylych" ciagle mam, na tzw. pamiatke i nie pozbylabym sie ich, nawet jakby ktos tego wymagal ;O nie kazde zerwanie musi sie konczyc ceremonialnym spaleniem zdjec vel wykasowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
niby opowiada jakies tam smieszne zdarzenia z nia związane....czasami mówi że ona była pojebana itp ale po co on zaczyna tematy o niej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak bedzie siedziec razem przed kompem,to zapytaj sie co to jest tak ikonka i kliknij,zobaczycie razem te zdjcia,zapytaj sie go dlaczego ma te fotki,zobaczysz jesgo reakcje" tak by było najlepiej zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać nadal ją kocha
skoro ma jej zdjęcia na pulpicie, znaczy że często do nich zagląda, i co Ci to da że je wykasuje????? z serca mu jej nie wyrwiesz :O nie wytniesz nie wykreślisz :O Facet który kocha robi wszystko aby jego dziewczyna dobrze się czuła, nie naraża jej na stresy, żeby była pewna tej miłości itd. Jest takie brzydkie określenie " zapchaj -dziura" I nie mów proszę ze mówił Ci że Cię kocha :O bo trudno sobie wyobrazić żeby ktoś powiedział: -wiesz jesteś tylko łatką na moją zranioną duszę :O jestem z Tobą bo nie chcę być sam ale gdybym tylko mógł był bym z nią przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
mam pare zdjęć z byłym i też soie o tym pomyślałam że nie ma o co się czepiać ale po co mi kiedyś mówil że wszystkie zdjęcia wyrzucił ....po co kłamał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać nadal ją kocha
on zaczyna temat o niej bo ciągle o niej myśli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
pewnie że mi mówi ze mnie kocha... że przy mnie zobaczył co to jest prawdziwa miłość że nigdy tak nie kochal że jej tak na prawdę nie kochał ze ona na początku to była zabawa a pozniej bał się zostać sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ie zgadzam się z widać nadal ją kocha. Co za głupek zaprasza do siebie dziewczyne i wychodzi z pokoju, kiedy na pulpicie jest folder z jego zdjęciami z byłą? Takie rzeczy się ukrywa w kompie, nadaje dziwne, nieciekawe nazwy itp. Wiem, bo samej mi sie kiedyś zdarzyło tak robić :/ Może facet chciał cie sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on z nia byl 3 lataz toba pol
roku,, zaczal z toba byc od razy po zerwaniu z nia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
pytałam się go dlaczego on o niej wspomina ja tego nie robie choć przed nim byłam 7 lat z facetem ale jemu się chyba wydaje że to naturalne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
nie poznaliśmy się chyba jakięs pół roku później,między mną a tą byłą spotykał sie jeszcze ze 2 miesiące z jakąś inna dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
nie wiem może ma jakieś fotki gdzieś jeszcze tylko nie zaglądałam ale przy następnej okazji zajrzę głębiej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
juz sama nie wiem co mam myślec może tak jak piszecie że on nadal jąkocha albo przestac sie przejmować aż mam ochote się upić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne....na pulpicie...
Wróci do niej jeśli tylko mu na to pozwoli dala mnie też najważniejsze co on czuje a tu spawa jest oczywista.. nie oszukuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
sprawdziłam i gg i maile nic nie ma nawet nie ma jej w kontaktach a zajrze dalej juz jestem zdecydowana...:O tylko po co te kłamstwa ....że mnie kocha ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty naprawdę sprawdzasz
mu gg i maile????????!!!!!!!!!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
sprawdziłam mu po tym jak ciągle wspominał o byłej.....wiem chore to ale on za często to robi i po co w ogóle to robi ... kurwa wiem juz nawet na co chorowała ta dziewczyna i w ogole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie go zapytaj czemu tak gada o byłej.... Albo stwórz sobie na gg jaką dziewczynę, która się z nim zaprzyjaźni i stopniowo wyciagaj od niego co i jak :D hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
pytałam się go to nie widzi w tym nic dziwnego bo przzecież tak dużo czasu z nia spędził dokładnie tak mi powiedział a ja jak to słucham to azmi serce pęka...na początku wybuchałam i troche sie na niego darłam teraz wole przemilczeć ale coraz częściej myśle ze on jeszcze coś do niej czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×