Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gazowana ze smakiem

jest mi zajebiście przykro

Polecane posty

Gość gazowana ze smakiem
pytam się czy on cos jeszcze do niej czuje czy ja kocha to mówi że nie ......przecież nie powie mi tego wprost ....nie jest az takim chamem..... próbuję to z niego wyciągnąć ale juz sama nie wiem jak może powinnam uwieżyc ze mnie kocha ale cieżko jak on sie tak zachowuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuj sie tym.. mysle, że to tylko wspomnienia.. jeżeli mówi, że kocha tylko Ciebie i to okazuje, to nie masz sie czym martwic.. rozumiem Cie bo tez jestem zazdrosna o byłe mojego faceta.. nawet o koleżanki.. nie da sie uniknac ytuacji, kiedy on poznaje nowa dziewczyne.. w pracy, czy w szkole.. nawet jezeli wymienią sie numerami nie znaczy to, że cie zdradza, czy nie kocha.. nie martw sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cepanna
Gazowana -- mam pytanie: jak on ma na imię, jeśli nie chcesz podać, napisz chociaż pierwszą literę imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
Adam a dlaczego pytasz moze to zazdrość ....tylko jak mu zwracam uwagę żeby o niej nie mówil to zasze musi z czymś wyskoczyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że pytam, ale aż mnie zmroziło. Z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
wrocław masz podobna sytuację ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
Nie przejmuj się, zrozum i postaw w jego sytuacji, był z kimś 3 lata, wiec pewnie łączyło ich dużo, teraz została mu tylko pamiątka, którą może wspominac i to wcale nie jest tak, ze Cie nie kocha... Głowa do góry :):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
hahah chyba bym padła.... wstała i udusiła Cię wirtualnie..;) a co Ty o tym myslisz ...chciałabyś wrócić do byłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
U mnie to bardziej skomplikowana sytuacja... ale uważam, ze nie powinno sie usuwac takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
zależy wszystko od tego jak się rozstali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
albo był taki czas że się widywali niby przypadkowo... spotykali sie u znajomych tylko on zawsze akurat tam był jak ona przyjezdzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
pewnie byli by nadal ze soba ale ona go zdradziła... kiedys jak rozmawialiśmy o tym to mi powiedzial ze chcial jej juz kupić pierścionek zaręczynowy ale ona wszystko zepsuła....dlatego też mam takie obawy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
No wiesz, byli ze sobą jakis czas i nie mogli tak wszystkiego od razu urwac, ja mam zdjęcia swojego bylego na kompie, chociaz z kims jestem, nie kocham byłego, mam jego zdjęcia, bo to jakas pamiątka, wydaje mi sie, ze to nic złego, nie powinnas sie przejmowac, przeciez jest z Toba, kocha Ciebie, nie przyłapałaś go na niczym, wiec mozesz byc spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to smieszne, ale się wystraszyłam :-) Mój ex to był psychol. Był z jakąś panną a do mnie pisał smsy, nalegał na spotkanie. Najgorzej było jak zobaczył mnie z moim aktualnym chłopakiem - zachowanie w stylu "pies ogrodnika". Myslę, że ten Twój chłopak ją jeszcze kocha. Jeśli Ty go kochasz czeka Cię długa droga i mnóstwo nerwów. Musisz zadać sobie pytanie czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
powiem Ci, ze teraz jak juz napisalas, ze ona go zdradziła to nie masz sie czego obawiac, faceci nie wybaczaja zdrady, nie ma takiej opcji, wiadomo, ze juz nogdy ze sobą nie beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
Może ją kochac, ale zdrady nie wybaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
no i jestem rozdarta....czasami mam ochote odejść od niego żeby się nie męczyć bo się męczę jak on o niej wspomina....ale go pokochałam jak nikogo wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeezdura
Zdradziła go :O Dlaczego wy laski wierzycie w te tanie chwyty facetów??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
ale to była druga jej zdrada piewszą jej wybaczył bo go prosiła udobruchała...niby ej wybaczyl bo sie bal że nie pozna nikogo i za przeproszenie zeby mieć co bzykac tak sie wyraził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
ale co ona ma zrobic jak sie w nim zakochala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
tanie chwyty?dlaczego....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój też Adaś
Ale my mamy ze sobą stały kontakt :D nie tylko telefoniczny :P A ta głupia pinda myśli że go MA :P Ma tylko jego ciało, czasami :D ale już niedługo, ale będzie miała minę :P dodam tylko że chyba jestem w ciąży :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
Nie wiem, odczekaj jeszcze troche, zobaczysz jak bedzie, jeśli cos dalej do niej ma to bedziesz musiala sobie odpuścic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że tak brutalnie: ale czy Ty masz pewność, że Ciebie też nie traktuje jako zapychacza czasu i pogotowie seksualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
Cepanna zgadzam się z Tobą, bolesne, ale może byc prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
nie mam tej pewności może tak jest w sumie każdą wolna chwile chce ze mna spędzać jest miły mowi ze mnie kocha i to jest ta mja marna pewnośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
pocieszam sie tym ze mowi o przyszlosci ze bedziemy razem ze nie moze sie doczekac kiedy zamieszkamy razem ...ze nasze dziecko to bedzie niezły świr po takich rodzicach.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolce vita_26
Poczekaj, zobaczysz jak sie sytuacja dalej rozwinie, wiesz albo w prawo albo w lewo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×