Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ygrekowa

Kto powinien pierwszy sie odezwac po pierwszej wspolnej nocy?

Polecane posty

Gość ygrekowa

Na razie pytam sie tylko czysto teorytycznie, poniewaz pierwsza noc juz niedlugo miedzy nami, bo nasz zwiazek na tyle dojrzal, ze jestem juz pewna ze tego chce. Jednak mam pytanie czy mi wypada pierwszej pisac po tym np jak on sie nie bedzie odzywal czy skrupulatnie czekac az on sie pierwszy odezwie? Pytam sie, bo wiem ze dosc czesto spotykanym zjawiskiem jest to ze faceci po pierwszej nocy czesto urywają kontakt, nie wiedziec dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominikanaaaa
Najpierw zastanów się, czy aby napewno chcesz spędzic razem z nim tą noc, bo jeśli podejrzewasz go, że po tym mógłby zerwać z Tobą kontakt to nie warto. Chyba, że się wogóle nie szanujesz i chcesz byc panienką na jedną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo.a
jak to, facet urywa kontakt po pierwszej nocy???!!! Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo bylas kiepska wlozku bo nie chcialas mu obciągnąć bo nie mialas orgazmu bo facet chcial sie tylko spuscic a laska wcale mu sie nie podobala bo po 1 nocy kobieta juz zaczela truć mu o slubie i dzieciach sa rozne powody dla ktorych mozna olać laske po 1 razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie facet
tylko, że spędzając noc razem powinniście się razem obudzić obok siebie i wtedy nie ma problemu kto się ma pierwszy odezwać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie facet
zresztą jak jesteś pewna swojej decyzji o tym to powinnaś być pewna, że facet nie zerwie kontaktu ;) jednak jeżeli tej pewności nie masz to nie idź z nim do łóżka i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to odezwijcie się razem na trzyyyy,czteryyyy :D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×