Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzisiaj anonimowo

niski koles 1.60 ma przegrane zycie

Polecane posty

Gość dzisiaj anonimowo

szczegolnie jesli pragnie pieknej i wysokiej panny :( nic tylko sie powiesic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusi
Jak dla mnie to nie ma róznicy czy koleś będzie niższy ode mnie czy wyższy. Tak samo w kwestii wieku może byc młodszy, najważniejszą sprawą w związku jest to aby świetnie się ze sobą dogadywać. Znam wiele par w których albo kobieta jest wyższa lub starsza i jakoś nikomu ten fakt nie przeszkadza. Wkońcu w łóżku wszystko się wyrównuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
no tak bo niskie panny nie mogą być piekne? co za bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
w łóżku na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie mogla byc z nizszym
...no po prostu nie...i nie moglabym sie w takim zakochac bo po prostu od razu dalabym go do kategorii "kolega i nic poza tym". i nie mowcie mi ze jestem glupia i patrze tylko na wyglad. tak nie jest. ale nigdy nizszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość discoveromaniaczka
Wczoraj widziałam na discovery, że w starożytnym Egipcie facet o wzroście 1.72 cm był uznawany za wielkoluda. Przewyższał wszystkich innych mężczyzn o głowę. Kto by pomyślał, że tam takie kurdupelstwo żyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko w Egipcie odwiedż sobie jakis skansen albo coś i spoj jakie mieli niskie sufity i krotkie lozka nawet ja sie nie mieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaDZiewczyna24
Wypowiem sie w tym temacie , bo akurat mialam dzisiaj watpliwa przyjemnosc bycia na " randce" z takim chlopakiem skromnej postury;-p W sumie to bylo juz nasze kolejne spotkanie, dalam mu szanse bo nie oceniam ludzi po wygladzie. . Zmartwil mnie chrakter tego chlopaka, mniemanie o sobie b. wysokie , sztuczne zachowanie i bardzo wygorowane wymagania w stosunku do potencjalnej partnerki . wydaje mi sie ze autor topiku tez cierpi na to samo;-) Brak aparycji przy jednoczesnym przeroscie wymagan;-) SZczescia nie wroze takim chlopcom.. Im brzydszy tym gorzej...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem z chlopakiem ktory ma 165 cm a ja mam 167cm i jakos nam to nie przeszkadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FajnaDziewczyna24
Lysy zgadzam sie z Toba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona krufka
to po co startujesz do pięknej i wysokiej??? startuj do karakana twojego pokroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam faceta ktory ma 164 a ja mam 167 i tez mi to nie przeszkadza, tak samo jak kolezanka powyzej mowilam ze nigdy nie zakocham sie w nizszym.. tiaaa jasne, chyba mi nie wyszlo :P bo teraz bez mojego maluszka zyc nie potrafie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona krufka
170 to już nie tak źle,a 175 to już całkiem ok:) ja mam 172 i facet 175 jest dla mnie w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajneeeeeeeeee
to prawda. Niski facet ma przerąbane. Posłuchajcie wypowiedzi kobiet/ dziewczyn dotyczących ideału faceta. Pierwsza cechą, którą wymieniają opisując idalny wygląd to WYSOKI!!!!! Ja nie lubię niskich , bo jak tu ktoś napisał kompleksy wynikające z braku centymetrów nadrabiają( albo wręcz przeciwnie) rozbuchanym ego. Komiczne- dobra rada. Mówię poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda laska Ci powie ze chce wysokiego bruneta opalonego i najlepiej dobrze zbudowanego, a i tak wybiera przeciwienstwo swojego idealu, wiec czy ja wiem czy niski jest przegrany? to zalezy od charakteru a nie od wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona krufka
ja nie chcę bruneta więc nie każda:D a czemu przeciwieństwo?:o i dlaczego on się na taką laskę uparł skoro sam jest kurdupel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam dziewczyne wysoka ktora zakochała sie w osobie karłowatej, sa ze soba juz chyba z 3 lata, roznica miedzy nimi jest ogromna, ale co z tego, wazne jest to co sie ma w sercu. Dlaczego chlopak wybral sobie taki obiekt a nie inny? a dlaczego niby mialby tego nie robic, probowac warto za kazdym razem. Wzrost nie swiadczy o czlowieku, jezeli dziewczyna to zauwazy to bedzie miala tą jego wade głeboko gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona krufka
ale to tylko jeden przykład-zawsze się trafi jakiś ekstremalny przypadek ale najczęściej- za wysokie progi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez zawsze podobali przystojni i wysocy.. spotykalam sie przewaznie z takimi... faceci o wzroscie mniej niz 175 byli u mnie z gory skresleni... los tak chcial ze zakochalam sie w nizyszm od siebie, 164 to jest bardzo malutko, i szczerze mowiac na poczatku mialam watpliwosci i nie chcialam sie wiazac z kims takim po jakims czasie stwierdzilam ze bez sensu jest uciekac przed miloscia i zdalam sobie sprawe ze to wlasnie z nim bede szczesliwa :) dobrze ze sie stalo jak sie stalo :) pierwszy raz czuje sie wyjatkowo, jestesmy bardzo zgrana para :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wzrost nie powinien miec znaczenia ale np kiedys byłem na randce z niską dziewczyną była niższa o ok 35 cm to zle się czułem facet powinien byc wyższy od dziewczyny o ok 20 cm :) aby to fajnie wyglądało . ale oczywiscie charakter też jest ważny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes gupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cream ty i randka
????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×