Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia86

przykro mi niesamowicie

Polecane posty

Gość karolcia86

Mam zajebistego doła... W tym momencie mój tak jakby były chłopak podrywa moja koleżanke ktora przyjechała na krotko do miasta. Wiem, że już nigdy z nim nic nie będzie i nawet nie chciałabym ale jednak nie jest mi obojętny. A jej też się on chyba podoba bo pytała się mnie o niego czy mi się podoba a ja, że oczywiście, że nie i nic do niego nie mam, bardzo bym chciała żeby tak było. Wiedziałam, że tak będzie bo to śliczna dziewczyna a on to taki lovelas ale przykro i cięzko mi jak na to patrze nie wiem jak się zachować w taiej sytuacji, muszę udawać, że mam to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego musisz udawac, ze jest ok? czy kolezanka wie, ze byliscie razem? jesli nie, to powinnas jej o tym powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia86
w sumie to nie byliśmy razem no i takie tam, ona wie o tym ale powiedziałam jej, że on to juz skończony temat i mnie już nie interesuje, no a mówie tak wszystkim bo ta musi być bo i tak nigdy z tego nic będzie, poprostu musiałam go sobie odpuścić, no ale wiadomo jak czasami bywa serce nie sługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, serce nie sluga - znam z autopsji :classic_cool: ale mozesz powiedziec kolezance o tym, unikniesz bolu i wielu niezrecznych sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia86
nie już powiedziałam, że jest mi obojętny i podoba mi się ktoś inny(co jest prawdą hehe), w sumie to juz chyba nie ma żadnego uczucia bo nie raz widziałam go jak bajerował inne laski i jakoś bardzo to mnie nie ruszało ale jak do niej się przystawia to jakoś bardziej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia86
napiszcie jak się zachować jak zobacze isch razem, boję się tego ale to nieuniknione, postaram się nieprzychodzic tam gdzie moge ich soptkać ale wkoncu trzeba będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×