Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jai8

dziewczyny pomóżcie mi!! doradzcie!! które fajniejsze??

Polecane posty

Drugie albo trzecie. A swoją drogą u mnie w mieście są te botki już od 36zl i to naparwdę super, najdroższe są za 45zl, oczywiście zamszowe, nie żadna skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właścicielka2psów
Drugie lub trzecie, ale pierwsze i ostatnie są zdecydowanie dla wysokich osob (skracają optycznie nogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jai8
do wii a mam pytanie do ciebie ktore botki są u ciebie po 36 zł ?? mozesz mi podac swoje gg lub cos bo mam małe pytanie do ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie jak te drugie są po 39zł zamszowe i 45zł z czegoś skóropodobnego, i takie jak te drugie tyle ża na płaskiej podeszwie są po 36zł. Dziś ma być dodatkowo dostawa nowych butków więc pewnei będą jeszcez fajniejsze w podobnej cenie :D Jeśli masz pytanie to pytaj tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jai8
a kupiłabys mi takie i wysłąłą za pobraniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jai8
wii kupiłabys mi takie wi wysałą za pobraniem? a są u ciebie takie jak te 2 tylko fioletowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie będę sie bawić w takie rzeczy. Poszukaj u siebie w mieście, napewno znajdziesz coś tańszego niż na allegro bo tam jest straszne dzierstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jai8
u mnie w miescie raczej nie ma takich i na pewni nie bedzie:(:( jej czemu nie chcesz. ??? przy okazji jak bys była w tym sklepeie to bys zerknela na te buty i mi kupiła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalne ze nie chca a ja sie
dziewczynie nie dziwie, wywali kase na buti i przesyłke a Ty sie wypniesz.Jestes obca osoba i dziewczyna ma racje, ze Ci nie ufa i nie ryzykuje:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz że nie ma i nie będzie, ja też myślałam ze u siebie w mieście nie doczekam się nigdy normalnego sklepu z butami, musiałam jeździć do miasta oddalonego o 30km po buty a teraz mam super sklepik pod nosem :D a nie chcę dlatego że uważam ze buty należy przymierzyć, moze będą za małe, za duze, nie będą Ci odpowiadały, po co mi to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jai8
wiem ze mnie nie nie znasz ale u mnie nie ma i na pewno nie bedzie są tylko takie prostackie i zwykłe . kupuje duzo butów na allegro i zawsze mi odpowieadają. na pewno bym sie nie wypieła bo jestm fer. jak sie umawiam to dotrzymuję słowa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×