Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KASIA9d

dZIEWCZYNY ZNJAĄCE SIĘ NA MODZIE DORADZCIE!! PROSZE O OPINIE

Polecane posty

Gość KASIA9d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASIA9d
DZIEWCZYNY DORADZCIE PLISSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to wie....
3 ostatnie linki źle wkleiłaś, a z tych 2 pierwszych to żadne pierwsze wiocha, drugie jak pod latarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te które linki idą są takie lekko jak do pracy na E7 :o szczególnie te muszkieterki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gingeer
no bo dziewczyna chce koniecznie muszkieterki i juz :P a więc doradzam szczerze - gdybym miała wybierać z Twoich propozycji, to drugie, ale tylko i wyłącznie noszone z zawinietym mankietem, tak zeby nie wystawaly ponad linie kolan ( nie mam nic do muszkieterek, sama nosze ale te naprawde jako takie dlugie wyglądają zbyt wulgarnie i niezbyt ladnie). pierwsze buty i te muszkieterki na plaskim obcasie są nieładne, a te z ostatnich linków- różowe i czerwone widzialam w opcji czarnej na żywo, są wg mnie za mocno krzykliwe przez te ćwieki, a ta obroza na kostce skraca optycznie noge, wiec nie polecam :P ja bym sie jeszcze na Twoim miejscu rozejrzala, niedlugo bedzie takich butow na pewno znacznie wiecej w sklepach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka19Krk
1) byłyby ładne gdyby nie ten lakierowany szpic:o ale tylko czarne ! 2) paskudne 3) już trochę niemodne:)miałam takie 2 lata temu - czarne !i nie takie długie:) 4) OKROPNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 5)też okropne !!!!!!!!!!!!!!!!!! to tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wybrała z tym przodem połyskującym.. ale brązowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak: 1) tez już je oglądałam, fajny fason i nadają się do biegania. tylko, że ten czerwony kolor kojarzy mi się z bocianem... :D 2) nie wiem czy takie muszkietery są nadal modne, na dyskotekę się nadają, ale mam zastrzeżenie do czubka, wygląda jak z rynku... 3) są oki dna co dzień, fajnie by było gdyby można je było odwinąc do kolana 4) co jest, przed chwila na innym topiku byłe te same buciki :) Mi się nie podobają, bo są już z zeszłego sezonu 5) jw. No i na zakończenie, większość z tych butów jest troszkę tandetna. Poza tym na zimę nie nadaje się taki zamsz bo będą Ci przemakać i kolor sie raz dwa ubrudzi. Jeśli lubisz zamsz to spójrz na te: http://www.allegro.pl/item425350107_victoria_s_secret_muszkieterki_zamszowe.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×