Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolejny rok

Zaprzyjaźniona darowuje mi prezenty które sama dostała!

Polecane posty

no nie przesadzaj z tym dobrym wychowaniem, na tej zasadzie ludzie beda mogli na ciebie napluc i wytrzec o ciebie buty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny rok
Podpisanie to dobry pomysł tylko, że to musiałaby zrobic ta jej znajoma, która jej te prezenty daje, które później do mnie trafiają :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wersja złośliwa: podpisać w mało widocznym miejscu A tak w sumie, co stoi na przeszkodzie temu, żeby z nią o tym pogadać. Przecież nie musisz od razu zaczynać od wrzutów i oceniania. Nie wiem, w jakich jesteście stosunkach, ale myślę, że można powiedzieć, że np. denerwuje Cię to, jak to odbierasz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny rok
Haris Pilton, co innego gdy masz doczynienia z kimś kogo nie lubisz i kto w ogóle jest chamem - a co innego, gdy problem dotyczy kogoś z kim naprawdę masz dobre stosunki - nasze stosunki nakresliłam powyżej :-O A dobrym wychowaniem człowiek zawsze wygrywa i nie należy dawać się sprowadzać do poziomu chama ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz szczególne podejście do relacji między ludzkich. ona nie dba o to jak ty się poczujesz dostając przechodzony prezent , a Ty dbasz- by niczego między Wami nie posuć. paranoja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie swoimi skrupulami jeszcze nic nie wygralas tylko przeciwnie - masz zagwozdke a skoro tak jak mowisz jestes w dobrych stosunkach z ta osoba, to szczera rozmowa nie powinna byc trudna i powinna pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny rok
"wersja złośliwa: podpisać w mało widocznym miejscu" jak to sobie wyobrażasz? ona mi pokazuje prezent od swojej znajomej a ja go jej podpisuję, żeby ona mi go nie dała za pół roku :-O ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz dyskomfort bo załozyłaś topik i jednocześnie zaprzeczasz swoim odczuciom. coś cię uwiera ale ni chcesz niczego zminić ze strachu że wydasz sie źle wychowaną ? to o co ci chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny rok
co innego gdy masz do czynienia z kimś - miało być poprawnie ;-) Tak, ja nie chcę jej robić przykrości wytykaniem błędu, bo wiem, że to dla niej byłaby przykrość i wiem, że ona nie daje mi tych prezentów złośliwie, by mnie urazić. Dlatego nie robiłam z tego sprawy z apierwszym razem, za drugim ... ale w tym roku stało się to po raz kolejny :-O Czy za rok też dostane prezent od A zamiast od mojej znajomej? :-O Myślałam, że tak jej wyszło raz czy drugi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny rok
Toteż właśnie zacisnełam zęby i na poczatku nie przejmowałam się - bo to duperela - wszystko z nadzieją, ze to chwilowe- taka towarzyska wpadka ;-) A tu juz kilka lat z rzędu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
allegro pomoże Ci rozwiązać ten problem, a za uzyskane środki kupisz sobie coś innego ;) choćby flaszkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny rok
szczałka, dzięki :-D twoja odpowiedź ubawiła mnie i wprawiła w dobry nastrój :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""wersja złośliwa: podpisać w mało widocznym miejscu" jak to sobie wyobrażasz? ona mi pokazuje prezent od swojej znajomej a ja go jej podpisuję, żeby ona mi go nie dała za pół roku ???????" Nie. Można tej znajomej zasugerować, że to fajny pomysł, że to takie osobiste. Nie wiem czy się znacie. Ale tak na prawdę to są 2 rozwiązania: pogódź się, że będziesz cierpieć, że złość będzie w Tobie narastać albo pogadaj z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny rok - zaczynamy sie krecic za wlasnym ogonem dostajesz rady jak to rozwiazac - nie bo nie chcesz jej urazic no to mowią ci- nie rob nic - nie bo chcesz to rozwiązać moze faktycznie rada z allegro i flaszką bedzie trafiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, ze skoro z nią o tym nie porozmawiasz to za rok rownież dostaniesz przechodzonyprezent. a tak na marginesie co to z jakość przyjaźni skoro brak w niej szerości a są tylko obawy i to z Twojej strony. dziwna relacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejny rok
Ale nie napisałam, że jest to przyjaźń tylko taka przyjacielska sąsiedzka relacja :-O własnie taka co nie wszystko można wywalić jak krowie do żłobu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sam sie ograniczasz jak możesz w swoim dzialaniu - to tutaj takie tam tylko puste pogaduchy po próżnicy - niczemu nie służące. to twoj wybór pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle ze w temacie sama napisałaś " zaprzyjaźniona ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×