Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zalamanazakochana

czy to jest przyjazn czy to jest kochanie???

Polecane posty

Gość zalamanazakochana

jestem zakochana w jednym chlopaku i to juz od prau lat:-(nie umeim sobie z tym poradzic,strasznie mnie to meczy.ale mam dosyc jego zachowania... on sam nie wie czego chce.....raz pisze ze jestem tylko kumepla a potem znowu mile eski,spotaknia,przytulenia itp. nawemi mi pisal ze mu sie podobam...i wiem ze tak jest bo to sie czuje,widze jak na mnie patrzy...jest mily i kochany taki cieply....probowalma zpaomniec....ograniczyc kontakty,zajac sie soba...ale to pomaga "na chwile"...potem wraca....:-( nie wiem co mam robic?rposze poradzcie cos? musze sie uczyc bo mam obrone a nie moge sie skupic...w dodatku za 3dni sie zobaczymy na imprezie i nie wiem jaki dla mnie bedzie:-( masakra nic tylko sie powiesic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanazakochana
on wie co czuje.... i zawsze kiedy mu np.cos napomne zeby sie okreslil co mam dosc to wtedy pisze ze tylko kumepla jestem... a potem i tak zachowuje sie inaczej...jak bym byla dla niego kims wiecej?wlasnie w tym problem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla tego, ze mu na to pozwalasz. Koleżanek tak się nie traktuje - bo sobie na to nie pozwalają. Zdystansuj go tak, zeby był tego, ze go dystansujesz świadomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleś gra na Twoich uczuciach jak tylko może Trochę szacunku do siebie, dziewczyno Nie spotykaj się z nim. W ogóle. Albo tak, albo inaczej. W innym wypadku nigdy się nie odkochasz, a on i tak z Toba nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo bardzo smutne
Po co mu powiedzialas co czujesz? teraz to wykorzystuje. Jedyne wyjscie: dystans dystans dystans, idziesz na impreze, swietnie sie bawisz, nie zauwazasz go, po prostu tam go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanazakochana
no juz mam dystnas-od 2mieisiecy jestem obojetna....on zrobil sie dla mnie taki sam...ale wczoraj znowu cos milego napisal i kuzwa mi znowu wraca...jeszcze ta impra... Sissy-nawet jak nie mam z nim kontaktu to jest w moim sercu i glowie.Patrze na jego nk gg ..itp.masakra :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanazakochana
on to sam wyczul ze cos do niego mam...juz pare lat temu...ehhh maskara mowie wam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On wykorzystuje to, ze Ty jednak coś czujesz - gdybyś nie czuła to byś mu na to nie pozwoiła. Problem nie dotyczy jego tylko Ciebie. Jak ktoś wykorzystuje to się zrywa znajomość. Koniec i kropka. Wszystko inne to okłamywanie samej siebie w Twoim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość to miłość. dlaczego sie powiesić? najlepszym lakarstwem na miłość jest druga miłość. :) nie ma nic lepszego... musisz poprostu poradzić sobie z tym sama... :( ehm, współczuje... :) a ten chłopak to pewnie jakiś taki który zabawia sie uczuciami:) heh... jak leca na niego laski leja na Ciebie.. a jak nie lecą... to wraca do Ciebie.. żenada ;| ja bym sobie dała spokój już dawno. :) znajdz sobie kogoś kto bedzie Ci odpowiadal, albo daj sobie spokój na jakiś czas z chłopakami - naprawde pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukułaaaaa
Na imprezie masz bawić się dobrze, flirtować z innymi a jego olewać. Może zobaczy co stracił. Jeżeli będzie Cię przytulał i mówił czułe słówka to powiedz mu, że koleżanek tak się nie traktuje :) Głowa do góry :) Masz pięknie wygladać i powalać uśmiechem :) Olej drania, okazuj mu obojetność :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanazakochana
no na ost.imprezie taka bylam w lipcu:-D gapil sie z kumplami a po 2dniach cos nap.czy zawiedzioan jestem?totalnie nie wiedzialam o co mu biega?ale chyba myslal ze zla jestem ze nie podszedl...a ja go olalam ,bylam usmiechnieta,bailam sie z innymi:-P hehe i macie racje teraz bede taka sama:-P a on ma 27 alt ale uwaza ze ma jescze czas na powazne ziwazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) no i już po kłopocie :) nie pozwól aby Tobą dupek kierował... przecież Ty nie jesteś dziewczyną na zawołanie... :) wkurzaja mnie takie cwaniaczki.... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanazakochana
no macie racje-bede taka w ten weekend...choc wiecie korci mnie zeby pisac do niego czy cos.....ale nie robie tego....musze byc silna..moze w koncu przejrzy na oczy co traci:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×