Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bvve

tylko dziewice maja szanse na faceta

Polecane posty

Gość słowiczka
Mają, bo jestem nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvve
jestem Roman i jestem dziewicą szukam miłego pana typu bears w wieku emerytalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze dziewica
Wszyscy faceci, których spotkałam do tej pory byli zachwyceni tym faktem, więc coś w tym jest:) Ale jeszcze żadnemu się nie oddałam, czekam na tego jedynego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom_z_Nieba
No nie tylko - miłość nie wybiera, ale prawdziwa miłość nie przetrzyma świadomości, że ONA miała kilku przypadkowych partnerów z którymi dymała się jak królica...Co rok rośnie liczba rozwodów, niewiele kobiet pozna smak prawdziwej miłości na całe zycie. Niestety kobiety wybierają coraz gorszych facetów - głupich, tępych i prymitywnych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aalla
nie tylko dziewice mają szansę na faceta. a liczba rozwodów wiąże się cokolwiek z czym innym niz z faktem ze zona przed slubem miala innych partnerów, przynajmniej ja nie widzialam takiej odpowiedzi w zadnych statystykach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek27
brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom_z_Nieba
Kobiety wybierają właśnie takich którzy grzmocą dajki na prawo i lewo i to wszystko ze sobą się wiąże, bo i Ci faceci i te dajki w pewien sposób zatracają w sobie zdolność do bycia z jednym partnerem. Jeśli ktoś potrafi oddzielić seks od miłości a dymanie to wyścig by się zaspokoić drugim czlowiekiem, to czułość dla niego jest abstrakcją a góry lodowe rzadko kochają. Czy jest na forum kobieta która to rozumie, czy wszystkie bez wyjątku to kurwiszony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grom_z_Nieba
Dodam, że moje poglądy kształtowały się podczas robienia lodzika mojemu tatełe i najbliższym krewnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grom, a dla Ciebie dziewczyna nie-dziewica to już od razu \"miała kilku przypadkowych partnerów z którymi dymała się jak królica\", że Cię zacytuję. Prymitywny jesteś, wiesz? Nigdy w prawdziwym związku nie byłeś. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×