Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Popaprany

Pierwszy ruch

Polecane posty

Co Panie myślisice o facetach, w stosunku do których to Wy musicie wykonać \"pierwszy ruch\" - np. pocałunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podla dusza....
a co znaczy musimy może raczej chcemy hihihi..:) Czyżbyś był takim facetem , ciekawe:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podla dusza....
Sissy to chyba zależy od kobiet ... ja też jak mam wybierac wolę być całowana niż " rzucać sie " z całowaniem...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podla dusza....
W jaki spsób może onieśmielić, gdy jest pewna siebie :P Moim zdaniem Facet jak typowa łowca lubi zdobywac , nie jest nawet świadomy czasem ,że to kobieta decyduje o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrny aligator
ooo to temat podobny do zalozonego przeze mnie...kurde, musze juz stad zmykac, bo to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to kobieta decyduje o tym kto ją zdobędzie to logika podpowiada, że kobieta nie jest zdobywana - kobieta się oddaje. O zdobywaniu stricte nie ma tu mowy w takim bądź razie. Idąc dalej - jeśli to kobieta decyduje komu - to facet nie jest dobywcą - jest jeleniem, który myśli, ze zdobywa, ale w rzeczywistości robi tylko to i tyle na ile pozwoli kobieta. Opcja - bez pozwolenia jest w takim razie tylko kolejnym wymysłem kobiety (kiedy jej "nie" znaczy "tak") mającym na celu utwierdzanie jej w przekonaniu porządania przez mężczyznę - czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podla dusza....
a czy potrafisz wytłumaczyć wszystko logicznie ... raczej nie:) koligacje miedzy lkudźmi są na tyle skomplikowane , że Twoja logika może Cie zgubić:) Moge dodac ,że kobiety lubia byc zdobywane, ale tylko gdy na to przyzwalaja w innym wypadku mozna to nazwac " gwałtem " hahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×