Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość interjola

młodszy chłopak... czy mamy szanse ?

Polecane posty

Gość interjola

ja mam prawie 25 on jest 3 lata mlodszy... jest dla nas jakas szansa? choc myslalam ze jest starszy ode mnie bo wygląda na 26-27 lat. dl tej pory mialam doczynienia ze starszymi facetami, a nawet sporo starszymi bo nawet o 11 lat. chcialabym zeby cos z tego wyszlo, bo chyba kurcze zalezy mi... az sie sama dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hejjjjjj
ja mam 27 lat,mój przyszły mąż 24. bierzemy ślub w maju 2009. jesteśmy razem 4 lata. jak zatem widzisz, MOŻNA :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mju ślub szybki grób
przełóżcie ten ślub a wy macie szanse nie jest tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutturuttu
ja mam 27 lat moj narzeczony 22 i tez w przyszlym roku planujemy slub, jest mlodszy ale zachowuje sie dojzalej niz nie jeden moj rowiesnik, jestesmy szczesliwi dogadujemy sie super a to chyba najwaznijsze:)) nikt nam nic zlego niepowiedzial pozatym niewidac tej roznicy az tak abrdzo a u Was tylko 3 lata wiec niejest tak zle, jak tylko chcecie to dacie rade, pozdrawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutturuttu
hej hejjjjjj dla ciebie tez pozdrowionka i wszytskeigo najlepszego:)) my slubujemy w sierpniu 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
3 lata i Ty pytasz o szanse? Daj spokój. :) To żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma szanse
Ja jeste od meza starsza o 3,5 roku. Moja kumpela ma mlodszego meza o 7 lat. Moja babcia byla starsza od dziadka 4 lata;] JEST SZANSA I TO DUZA :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajuś 24
Oj mnie się od zawsze podobali młodsi faceci;) Zwłaszcza Ci 3 lata młodsi ;) Oni mają duzo więcej fantazji i nie pozuja na niewiadomo kogo. POWODZENIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawszemądra
w takim razie mam pytanie do przedmowczyn !!! nie boicie sie, ze tak mlody facet jeszcze sie nie wyszalal i ze za jakis czas dojdzie do wniosku, ze tak naprawde to chce sobie pozyc , poznac kogos innego...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsdfsdf
Jak oboje chcecie to nie ma przeciwskazań. A co do wyszalenia, bylem ze starsza potem sie rozstalismy, jak z nia bylem to nawet nie myslalem o "takich rzeczach" dopiero jak sie rozstalismy to zaczalem no i teraz mysle ze cos by mnie omineło w życiu, gdybysmy sie nie rozstali. Ale skad wiesz moze juz sie wyszalal :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka ma 27 l, a jej chłopak 24 hmm też trzy lata, kochają się.. a on wychowuje jej dziecko które ma 5 lat i jest z poprzedniego zwiazku.. Jak widać chłopak dojżał.:) i nie nudzi się :) Dasz radę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdebel
dziewczyna starsza o 5 lat od chłopaka ? Ale jaja ! Albo on szuka mamusi z cipką albo ty jesteś chora na umysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam, że to dobrze jeśli mężczyzna jest młodszy od kobiety, bo ona instynkt macieżyński ma około 30, a on około 25 i się ładnie wyrównuje wtedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hadf
facet instynkt macierzynski kolo 25 ? no cos chyba masz kiepskie dane :P bardziej kolo 45 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonczyk
facio 35 lat - pełnia rozkwitu ona około 40 - wyraźnie podwiędnięta z tragizmem w oczach on 40 i z powodzeniem szuka siks ona 45 już tylko z daleka może kojarzyć się seksualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahahahahahahahaha__
instynkt macierzyński u 25 letniego gostka ? No chyba skonam ze śmiechu ! Chyba, że to jakaś kryptociota jest albo niedorozwiniety seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×