Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam bo nie wiem_

czy...

Polecane posty

Gość pytam bo nie wiem_

zarówno w CV jak i w liscie motywacyjnym umieszczam klauzuurę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia rekrutacji (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych. Dz. Ust. nr 133 poz.883 z dn. 29.08.97r.)?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem_
niech Ci Bozia w dziciach wynagrodzi dobry człowieku ale jeszcze gdzie umieszczam informacje o referencjach? w Liście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umieszczasz w CV - np. na koniec akapitu, w którym opisywałaś co robiłaś w danej firmie. Wówczas na dole od nowej linijki piszesz: Referencje: Jan Kowalski, bezpośredni przełożony. Jeśli nie dołączasz tych referencji do oferty, którą wysłałaś, to znaczy, że przedstawisz je na żądanie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem_
właśnie chodzi i o tę formułkę 'referencje na życzenie' czy umieszczam w CV czy nadmieniam w liście w załącznikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem_
Czy wystraczy tylko formułka 'referncje na zycznie' czy podac kontakt do poprzedniego pracodawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie wiem_
Ok juz ostatnie pytanie:) czy jak wypisuje o moich zaletach i piszę, że potwierdzają je dołaczone referencje to pisze ze referencje są dostępne na życzenie? kurde bo juz sie pogubiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×