Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mnbvc

Tak bardzo się boję, co teraz ?

Polecane posty

Gość mnbvc

Rezygnuję ze studiów... dwa razy zaczynałam ten sam kierunek, za pierwszym razem nie wytrzymałam 1 semestru... za drugim razem poległam na 2 semestrze ;( To nie dla mnie... nie mój kierunek, zupełnie inaczej wyobrażałam sobie ten kierunek. Chcę spróbować czegoś innego. Ale moi rodzice ;( mają do mnie ogromne pretensje... że przeze mnie, brat który teraz dostał sie na 1 rok, nie dostanie stypendium. W tym roku juz za pozno na studia, chce isc do pracy :( niestety mieszkam w małym miescie w którym nie ma pracy, studiowałam w Łodzi, tam też studiuje mój chłopak. On radzi sobie wzorowo, na pewno skonczy swoje studia. Boję się, że w łodzi nie znajdę pracy, że się nie utrzymam, że bedę zmuszona wrócic do swojego miasteczka, na garnuszek rodziców. Chyba bym tego nie zniosła.. Co robic ? ;( Ogromnie się stresuję, mam bóle brzucha i nudności, dzis podjęłam decyzje i cały dzien płaczę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wachaddełko
A na jakim kierunku jesteś? skoro skończyłaś pierwszy rok to może nie warto rezygnować, ale przemęczyć się jeszcze 2 lata, zrobić licencjat. Pomyś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wachaddełko
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc
na geografii, nie skonczyłam 1 roku, mam do poprawki 2 egzaminy które sa dla mnie za ciężkie.. nie radzę sobie.trwa właśnie sesja poprawkowa a ja po prostu nie mogę opanować tych tematów :( Mam zdolności plastyczne i z tym kierunkiem chciałabym związac swoją przyszłość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjjjjć
Chyba Cię znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...malowanie jest Twoją pasją, ale powinaś mieć drugi kierunek, , którego będziesz miała pieniądze. Powinnaś przystąpić do egzaminu. Może uda Ci się zaliczyć? nie mozna rezygnować! trzeba walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvc
nie chcę... :/ myslicie że w Łodzi znajdę tymczasowa pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
heyka, pod zadnym pozorem nie rezygnuj, nie poddawaj sie! kup sobie jakies tabletki z magnezem, uspokuj sie i poczytaj troche:) idz na egzamin, sprobuj!Bylam w podobnej sytuacji-wszyscy znajomi z roku się obronili a ja nie mialam sił pisac pracy mgr, plakalam niemalze, lealam patrzac sie w sufit, chcialam to wszystko rzucic i wyjechac, wyladowalam w szpitalu z bolem brzucha-teraz wiem ze to z nerwow bylo...Nie poddalam sie jednak i mimo ze obronilam sie w marcu nastepnego roku bylam z siebie bardzo dumna, bo napisalam swietna prace na 5 :) Nie daj się, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×