Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poranna zorza

Czy mam uzasadnienie miec o to zal do faceta?

Polecane posty

Gość poranna zorza

Moj mezczyzna jest bardzo przystojny, ma 24 lata. Ma konto na fotce.pl , gdzie wstawia swoje zdjęcia. WIem, ze czesto przesiaduje na tym profilu, oglada profile innych kobitek, ocenia, pisze komenty. Jakos mi z tym dziwnie... Czy słusznie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mój facet miał
konto na fotce zwątpiłabym w jego mądrość. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna zorza
dlaczego tak myslisz? on twierdzi ze to tylko tak dla rozrywki tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna zorza
Niby nie robi nic zlego ale przesiaduje na tym portalu co najmniej godzine dziennie a ze mna nie zawsze czas ma sie spotkac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy czasem nie ma kont także na innych portalach ? bo mój tak miał, konta wszędzie gdzie popadło... Odkryłam przypadkowo i nie było mi miło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo.. mam coś podobnego ;p ale na odwrót to ja zawsze tak czesto robiłam.. Przeglądałam profile i w ogóle.. Mojemu chłopakowi to nie pasowało i wiesz nie dziwie mu się.. Zapytaj co by zrobił jak Ty byś tak robiła.. ? Poproś bo tego nie robił jeśli Ci to nie pasuje ja np też nie bym tego nie wytrzymała.. a tak w ogole to fotka.pl niszczy związki, kłóci pary i w ogóle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spytaj jeszcze czy jak przegląda profile to nie jest jakiś znak, że czegoś Ci brakuje.. nie wiem, ale ja bym się tak czuła... Pogadaj z nim po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak bedzie przegladac, tylko bedzie to ukrywac widocznie czuje taka potrzebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poranna zorza
czyli moge rozumiec to tak ze on glownie zwraca uwage na wygl zewn i tym sie kieruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadanie konta na fotce jest dla mnie również głupotą :o Ale mam kilku znajomych, co się tam zalogowali i zaglądają od czasu do czasu. Ale przesiadywanie tam godzinę dziennie to nie dość, że strata czasu to jeszcze trochę podejrzana strata czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu moich znajomych rozstało się z powodu tego portalu.. Własnie mniej więcej tak jak Ty nie podobało się im zachowanie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial profil na znajomych - wiedzialam o tym , draznilo mnie to - ale nie mowilam nic konkretnego - wkoncu wlamalam mu sie na konto i przeczytalam wiadomosci jego, i nic tam nie bylo, nie ukrywal tego ze jest w zwiazku... wsumie mi ulzylo... ale nadal denerwowalo mnie to ze pisze sobie z jakimis pannami i powiedzialam mu STANOWCZO ze koniec z tym i ma skasowac konto, najpierw sie smial ale jak zobaczyl ze mowie powaznie - i jestem naprawde zla to skasowal konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
ja bym na to sie nie zgodzila, albo zaloz swoje konto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranna zorza Moj mezczyzna jest bardzo przystojny, ma 24 lata. Ma konto na fotce.pl , gdzie wstawia swoje zdjęcia. WIem, ze czesto przesiaduje na tym profilu, oglada profile innych kobitek, ocenia, pisze komenty. Jakos mi z tym dziwnie... Czy słusznie ? najprawdopodobniej nie dajesz mu słownie ani mentalnie odczuc ze jest atrakcyjnym facetem.... prawdopodobnie przesiadujac na takich portalach twoj koles wypisuje komentarze innym kobietom w tym celu by i onne mu odpisały cos....wiesz takie budowanie swego ego sztucznie wyprodukowanymi komplementami poprzez bywalców takich portali... powiem prosciej...pod fotka znajdzie miły komentarz od kogos ...odpisze....tej tamtej innej i machina ruszyła...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona Czesia
Dokładnie tak. Miałam kiedyś faceta, który nie był zbyt urodziwy, założył konto na fotce zanim mnie jeszcze poznał i umieszczał tam stylizowane swoje zdjęcia, żeby mu małolaty wypisywały, że jest bardzo atrakcyjny. :P Takie strony mogą podnieść ego jeśli się umieści odpowiednie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona Czesia Dokładnie tak. Miałam kiedyś faceta, który nie był zbyt urodziwy, założył konto na fotce zanim mnie jeszcze poznał i umieszczał tam stylizowane swoje zdjęcia, żeby mu małolaty wypisywały, że jest bardzo atrakcyjny. Takie strony mogą podnieść ego jeśli się umieści odpowiednie zdjęcia. zwłaszca foty po retuszu w fotoshopie i picassa:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×