Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

mieszkam w malej miejscowosci i denerwuje mnie to ze wiekszosc osob ma tam prace po znajomosciach a ja jestem reprezentatywna i ciagle szukam i nic nie mam... a w wawie nie chce pracowac bo musialabym jechac z 1,5 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest na naszym rynku pracy , liczą sie znajomości....1.5 godz to duzo , ale jak nie ma innej perspektywy to może trzeba podjąc wyzwanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie argumenty są logiczne owszem , ale z czegoś trzeba życ. Niełatwo jest sie wybić w mniejszej miejscowosći gdzie wszystkie stanowiska są obsadzone znajomkami i rodziną...ale może coś sie znajdzie, nawet za małe pieniądze na początek? grunt to działać, nie stać w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz wyksztalcenie, kwalifikacje? jakiej pracy suzkasz i ile mieszkancow ma Twoja miejscowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SoloBis
w sklepie np pracuje sie w soboty i w niedziele,ty do szkoły a sklep nieczynny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie wiem jak sobie to wyobrazasz??? przewaznei w skelpach przynajmniej tych odzieżowych chcą tych dyspozycyjnych, choc zdarzają sie sieci firmowe , które zupodobaniem zatrudniają studentów , wiadomo mniejsze koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzac ze sklep nieczynny jak mam studia to najgorsze podejscie...to znaczyloby ze student nigdzie nie znajdzie pracy tak??? niektorzy daja 2 weekendy wolne wlasnie wtedy kiedy jest szkola i ni mowcie mi ze nie bo znam wiele takich przypadkow!!! moje kolezanki studiuja i pracuja i jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie unoś sie mówimy nasze słowa są poparte doswiadczeniem . Skoro jest tak kolorowo to nie powinnas miec problemu z praca w sklepie. zapytaj kolezanek moze gdzies potrzebują studentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny sposób , to zanoszenie cv do sklepów , nawet jesli nie ma kartki o wolnym satnowisku , może jakies supermarkety? popytaj tez o prace w gastronomii , tam zawsze jest mało rąk do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poleceam portal www.infopraca.pl ja jakos nigdy nie mam problemow ze znalezieniem pracy, mimo, ze studiuje dziennie :| i jestem z malego miasta (dojezdzam prawie 1,5 godziny do duzego miasta) i kurde nie narzekam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrocka
Lubisz serfować po internecie? Szukasz ciekawego zajęcia dla siebie? chcesz się uniezależnić finansowo? Mozesz połączyć przyjemne z pożytecznym! Zostań managerem internetowym.Zapewniam pełne przeszkolenie on-line. Wszystkiego, czego potrzebujesz to komputer z łączem Internetowym i skrzynka e-mail oraz trochę zaangażowania! Jest to praca w domu w dowolnym wymiarze czasu. Wysokość wynagrodzenia zależy tylko od Ciebie. Możesz zarobić nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie. Nie potrzebujesz żadnego wkładu finansowego żadnych przedpłat, zaliczek, zadatków ani rat gotówkowych, płatnych z góry. Nie masz nic do stracenia, możesz tylko zyskać! Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na adres mrocka@o2.pl Zachęcam bo naprawdę warto! Kamila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
1. w firmie mam znajoma, ktora dojezdza prawie 2h w jedna strone do wawy 2. jak masz np linie kolejowa to dojazd nie jest taki zly i na pewno nie kosztuje tyle ile wynajecie mieszkania :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×