Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

HELP

Polecane posty

haha zmeczona Ja wiem i Ty wiesz, ze i tak nikt chętny nie będzie Więc to tylko słowa rzucone na wiatr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vaka, uśmiech :) Łysy, dobranoc :) Nie stresuj się :) Wiem, mnie też takie fochy doprowadzają do szału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
niby dlaczego ??? jesli jest to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
a niby czemu nie ? moze ktos da sie zaprosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym świecie wszystko jest możliwe Ale raczej mało prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
hehhe moze nie dzis bo rano do pracy musze isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) Ciężko na forum trafić na kogoś kto mieszka blisko, kto ma czas, ochotę i w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj w klubie Z tym, że ja należę do takich, że choć mam mega beznadziejny humor, potrafię się śmiać, żartować, nie zarażam nim innych. A później w nocy powstrzymuję łzy w samotności i walczę z przeraźliwym krzykiem duszy, żeby nie wydarł się z piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
no tak to jest najgorsze czasmi pozna sie kogos fajnego (wirtualnie fajnego) bo na zywo to nei wiadomo i tu problem bo np mieszka na drugim koncu polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyy jakbym tak miała to by mnie dawno rozerwało:D ide chlać.. nie wytrzymuje juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce o tym pogadac, nawet nie wiesz jak bardzo, ale mój problem wyda się wam tak banalny, że zaczniecie się śmiać:D juz wole przemilczec i jęczeć w duszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz zmęczona, ja przez to cierpię poznałem dziewczynę podczas pewnego spotkania ale nie wydała mi się fajna. Poźniej wydała się wirtualnie fajna przez rozmowy na gg, spotkaliśmy się i okazała się realnie jeszcze fajniejsza. Tyle, że odległość wszystko popsuła :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mow kameroli :) jestem lekarzem dusz :D tylko swojej nie potrafię wyleczyc. Ale tak to bywa, że szewc bez butów chodzi, pies się topi a łańcuch pływa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaka87 Nie powiem, zebym komus coś chciała zabierac :p ja tam mojemu chłopakowi pozwalam się spotykać z kolegami i wszystko.. na smyczy Go nie trzymam :p Sklepow tez nie zabieram :D :) Odnów znajomości pokombinuj.. jakiś kontakt z kumplami z przeszłości, koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podkochuje sie w przyjacielu mojego starszego brata (boshe no juz sie smieje sama z sibie, zal...), mam 21 lat, on troche starszy.. problem w tym ze wiecznie go nie ma, w rozjazdach i w ogole.. i jak go tu poderwac??:O poza tym on traktuje mnie jak mlodsza siostre kumpla... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie piwo skończylo, sklep mi zamknęli a dalej mi się dymać nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
chyba jestem tu zbedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym mój brat patrzy na to niechetnym okiem.. czuje sie jak małolata!!! jak glupia 15stka, ktora zakochala sie w kims w kim nie powinna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×