Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

HELP

Polecane posty

Musi Cię traktować jak siostrę kumpla, ze względu na kumpla (czyli Twojego brata). Ale nie jest powiedziane, że w głębi tak czuje. Zawsze chciałam mieć starszego brata, żeby miał kolegów...ech... Masz dwa wyjscia: 1. pogadać z bratem - zalezy jaki jest i jaki macie kontakt 2. sama zadzialac i go poderwac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohh bratu cos powiedziec o tym jego koledze to od razu koguta stroszy:O ze niby nie dla mnie, nieodpowiedni itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /zmeczona
ale rano musz wstac do pracy ... zycze powodzenia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wzniose toas za wszystkich nieszczesliwie zakochanych, probujacych zapomniec...i wszystkich innych forumowiczow tego topicu, wasze zdrowie i szczescie kochani :* :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę, że gdybym miał siostrę to byłoby sporo moich kumpli, z którymi za żadne skarby nie pozwoliłbym jej kręcić znając ich na tyle na ile ich znam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszego:) ja tez go znam:) wiem jaki jest, czesto ze soba rozmawiamy, mamy wiele wspolnego, bardzo go lubie i wydaje mi sie ze on mnie tez.. ale nic wiecej:O a ja chce:O i sie upre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fju fju nie wznoś toastów tylko przynieś mi piwo kobieto bo się skończyło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kameroli znów za przykładem moich kumpli Fajny, zabawny, miły chlopak nie powie Ci, że ma zasadę "kochaj jedną, r*chaj wszystkie" a brat może o nim takie rzeczy wiedzieć. Więc może pogadaj z bratem dlaczego niby on taki nieodpowiedni dla Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowie, herbatą wprawdzie, ale zdrowie :) A co do kumpla brata, to brat Cię próbuje chronić, wiesz, mała siostrzyczka itp :) Musisz jakos mu dać znać, że on Ci się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vaka - no przeciez ci dala tyskie, czego Ty jeszcze chcesz:P aaa poradze sobie i z bratem i z kolega:P po szklance whiskey wszystko jest latwiejsze:D danke shon:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na razie to zobaczyłem tylko kilka literek na forum a nie piwo. Oszukała mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyobraznie :) ale ciezko sobie wyobrazic stan upojenia alkoholowego :D az taki dobry w medytacji, zeby sobie takie klimaty wkrecac to nie jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź pod drzwiami od mieszkania :) Tam pewnie stoi piwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypilam pol i mam dym xD jak mi niewiele do szczescia potrzeba, vaka moge dac ci jeszcze calusa w policzek jak chcesz :) a piwo to albo sobie wyobrazisz albo musisz wpasc do poznania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja wole piwo! ktoś jak z krakowa taki mily jest to ja sie nie obraze kiedy postawi zywca pod drzwiami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny nie mogłyście bliżej mnie mieszkać? :o jak ja mam te piwo w krakowie postawić i jeszcze do poznania po buziaka skoczyc? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×