Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

HELP

Polecane posty

a jak pomyslisz to i moje zdjecie znajdziesz tylko ostrzegam jest dobre jak nie chcesz zasnac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jestem na tyle pijana aby sie przekonac:D najstarszy klub w polsce i ty mi wmawiasz ze pierwsi byliscie:P złoczyńcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najstarszy to fakt, początki 1906r, ale pod nazwą Wisła Kraków występuje od 1956 roku, a nasza Wisła powstała w 1947r, nazwę Wisła Płock miała od 1955roku, poźniej zmieniana na różne nazwy, teraz znów Wisła :P A żeby Cię dobić powiem Ci, że Płock jest starszy od Krakowa, byliśmy stolicą mazowsza i przez 60lat stolicą Polski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah "o jeny znalazlam cie" czy trzeba coś dodawać? :D Życzę teraz miłej bezsennej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wymiękłam wczoraj.. ślepia mi się zamykały, że nawet zapałki by nie pomogły:D milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnn
Ja tez od 3 tyg jestem sama, do tego porzucona w okrutny sposób. Zaraz bo tym fakcie (na szczęście!) wyjechałam na obóz studencki wiec szybko tam sie zapomniało (zawsze było co robić), a teraz siedzę znowu sama w domu i nie mogę sie pozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnn
to chyba ja mam jakoś najbliżej ciebie bo tylko 100 km :P to jest 1,5 godzinki jazdy jak nie szybciej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzag20
Ja 6 miesięcy walczyłam z tym, by zapomnieć o chłopaku, z którym byłam 3 lata. Walczylam do czasu, aż na nowo się nie zakochałam. I to z wzajemnością. Doradzę tylko tyle,ze czas leczy rany! Musisz czekać, a wierz mi, ze z dnia na dzień będzie lepiej. A dodatkowo - poznaj kogoś, zacznij zyc na nowo, podrywaj dziewczyny, flirtuj. Nigdy nie wiesz kogo poznasz - może dziewczyna, która będzie chciała Cię pocieszyć, stanie się Twoją dziewczyną? I znow będziesz szczęsliwy! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnn
Łódź choć bym wolała Toruń lub Wawę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×