Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muńkAA

szukam pracy na gwałt

Polecane posty

Gość muńkAA

juz niemoge siedziec bezczynnie w domu. skonczyłam 3 tyg. temu staz, i od tego czasu nie moge nic dla siebie sobie znaleźć. jestem z podkarpacia, skończyłam nieszcesna pedagogike -resicjalizacje pracy w swoim kierunku nie bede szukac, nie łudze sie nawet, ze bede pracowac w zawodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńkAA
hoppppp hopppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozostaje ci tylko zacisnąć zęby i szukać szukać szukać. Znam ten ból. Szukałam pracy przez kilka miesięcy i jak już byłam na rozmowie to zawsze dostawałam drugą lokatę , ato ktoś był lepszy , czy jego ciocia brat pracowali w tej firmie itd. , ale nie poddałam sie i udało mi sie znależć 2 prace jednoczesnie. Może nie są to jakies olbrzymie pieniądze , ale są . Szukaj pracy w gastronomii, hotelach tam jest najłatwiej i są w miarę dobre peiniądze. Towarzystwa ubezpieczeniowe często też poszulkuja asystentów , do umawiania spotkań i drobnych prac biurowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na gwałt to do parku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca przez internet. Praca polega na przepisywaniu kodów 4 cyfrowych. Za każdy kod otrzymujesz 10 centów. Pierwsza wypłata możliwa od 150 $. Wszystko zależy ile czasu poświęcisz i kodów naklikasz, a nieograniczona liczba kodów gwarantuje stały dopływ gotówki oczko.gif Naprawdę warto. Praca w pełni zdalna, nie wymagająca zakładania kont bankowych, ani inwestycji nawet 1zł. Aby zarobić 150$ wystarczy poświęcić około godziny czasu. Przesyłam link do rejestracji. Po lewej stronie trzeba kliknąć w registation http://wgmoney.club/9685319705723/ Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×