Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kokokoka

NIE CZUJE SIE DLA NIEGO NAJWAZNIEJSZA.

Polecane posty

Gość kokokoka

Ok, rozumiem ze wazniejsi moga byc rodzice, rodzenstwo. ALe ja czuje ze nie jestem nawet wazniejsza od jego przyjaciol. WIem ze gdyby mial dzisiaj wybierac miedzy przyjaciolmi a mna wybral by ich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
a ile sie znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoka
znamy sie ok. rok a jestesmy ze soba pare miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
to spraw zeby poczul sie tak samo:) moze cos zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talk_to_me
a on wie, że tak się czujesz? faceci ponoć sa czasem slepi:Pwiec może warto go uświadomić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam
:o to samo miałam: rodzice, znajomi, potem długo długo nic i dopiero ja a twierdził że kocha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoka
No wiec to jest tak ze boje sie z nim o tym rozmawiac, bo on nie cierpi kiedy okazuje swoja zazdrosc, zawsze powstaje sprzeczka a potem zwierza sie o tym ze swoimi przyjaciołom. On zna ich bardzo długo , mnie krotko, ale chce byc dla niego osoba bardzo wazna a nie tylko dodatkiem do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam
pamiętaj to Ty masz być najważniejsza! (zaraz po rodzicach oczywiście) inaczej będzie do dupy i prędzej czy później się sypnie! wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokoka
A czy jest mozliwosc ze to sie zmieni? Ja sie czuje jak bym byla gdzies z boku. Z przyjaciolmi widzi sie codziennie, a ze mna od czasu do czasu, wtedy kiedy ma czas. Ciezko mi zerwac z nim bo troche przezylam z tym facetem, ogolnie sie do niego przywiazalam, ale czuje sie zle :( Czuje sie troszke jakbym byla w zwiazku nastolatkow, a mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się kłócicie, a on biegnie rozmawiać o tym z przyjaciółmi? :o Ani się nie zakochał, ani nie jest dojrzały. Powinien z Tobą o tym rozmawiać i wyjaśniać nieporozumienia. Jakiś jeszcze dzieciuch z niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dlugo nie widzialam, ze bylam najwazniejsza.. a tez myslalam, ze nie jestem w sumie jego rodzoce zawsze byli najwanziejsi i byliby i to byl problem zastanow sie czy on jest taki generalnie, czy JESZCZE nie jestes na pozycji, na ktorej moze kiedys bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie czesciej widywalam z przyjaciolmi niz z facetem - bo mi na nim nie zalezalo specjalnie.. ale juz napisalam co o tym mysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahhajahsjahsjahs
Mój przez dlugi czas widział tylko mnie.. bylam najważniejsza.. po kilku latach, przyjaciele, ryby, konie, myslistwo, kurcze nawet gnój na jego podwórku ( jego rodzice mają gospodarstwo) był ważniejszy niz ja.. Odeszłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhajahsjahsjahs Mój przez dlugi czas widział tylko mnie.. bylam najważniejsza.. po kilku latach, przyjaciele, ryby, konie, myslistwo, kurcze nawet gnój na jego podwórku ( jego rodzice mają gospodarstwo) był ważniejszy niz ja.. Odeszłam... aj....z gnojem to bym sie jeszcze kłocił ...ale z rybami i myslistwem to jeszcze nikt nie wygrał:P:P:P:P:P..wiec stałas na straconej pozycji od samego poczatku:P to nie był chłop...to był maniak pasjonata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z maniakiem pasjonatą
nie da się walczyć trzeba dzielić z nim pasję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taomea
ja dla swojego też nie ejstem najważniejzsa a na początku znajomości byam całym świetm , mój związek sie wali czuje sie jak piąte koło u wozu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×