Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna w zwiazku

nie chce mnie juz nawet przytulic...

Polecane posty

Gość samotna w zwiazku

wiem ze jest zmeczony bo od 5.30 do 22.00 na nogach , ale.. czy to znaczy ze lezac odwrocony teraz do mnie plecami na moje pytanie ze moze by mnie tak przytulil odpowiada teraz?? po czym i tak tego nie robi.. wiem ze zmeczony i troche obrazony bi sie ''czepiam'' ale czy to nie znak ze cos jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
jak mu sama zrobisz dobrze bez gadania to pewnie nie będzie miał problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feralny kształt
do buzi i bez zbędnego gadania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia hamburg
a ty znow swoje dobre rady dajesz, mezulku. a moze niech ta jej gadzina zrobi jej dobrze? to ona biedna ma od razu jego sperme polykac, bo on zmeczony???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty go przytul... Oni też tego potrzebują... Facet się kładzie po kilkunastu godzinach i słyszy jakieś wyrzuty, no proszę Cię... Marsz do łózka! Przytul się do jego pleców i zaśnij...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvool
współczuje ci,że masz takiego faceta ja mam podobnie już nawet razem nie śpimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvool
faceci to samoluby egoiści myślący tylko o sobie jak czegoś chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć123123
Asia hamburg -popieram masz racje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w zwiazku
ale tylko pprzez 2 ostatnie dni tak pracowal... zazwyczaj ma duzo mniej godzin.. wczoraj mogl jakos ta reke podniesc i objac a dzis?? to juz nie pierwszy raz kiedy tak robi, mieszkamy od 4 mieisecy ze soba... i nie raz mu zwracalam uwage zeby byl czuly.. na pozcatku taki nie byl... a spotkmy sie dlugo bo prrawie 4 lata.. ja zaczynam wegetowac juz... zmienilam sie...stalam sie zgorzkniala bo ile moge dawac a w zamian prawie nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż marnotrawny
te co ciebie buntują to już są samotne, jeśli chcesz aby między wami wrzało, weż sprawy w swoje ręce a nie marudź bo bedzie po was..nie wiesz jak to się kończy? czy chcesz aby się skończyło? jestem facetem i wiem,ze gledzące kobiety to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę Cię kobieto... Jesteś z nim 4 mesiące, koleś raz Cię nie przytulił a Ty afera.. Dlaczego niektóre kobiety są takie głupie? Rzuci Cię za miesiąc, bo będzie miał tego dosyć Zrób coś dla niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalanaaa
ale czemu ty sie nie przytulasz? Przytul sie poglaszcz, powiedz cos milego.....CZy on wtedy nie odwzajemni choc troche tej czulosci? nawet zmeczony bedzie chcial usnac z Toba w ramionach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w zwiazku
prawie 4 lata a 4 miesiace z nim mieszkam! ja tez pracuje a do tego obiady i prowadzenie domu.. i wszystko na mojej glowie nie znasz sytuacji doglebnie to co odrazu mnie podsumowujesz? same macie problemy ze soba i to wieksze niz ja z nim! a niech zostawi.. a moze pierwsza ja jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sissy tlumoku
jak mozesz udzielac 'cenne' wskazowki skoro nawet nie umiesz czytac ze zrozumieniem jakze prostego tekstu :o sa ze saoba 4 lata a od 4 m-cy mieszkaja razem ... drobna roznica heee ?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalanaaa
To ty sie zastanow...od 4lat tak ciebie traktuje czy od tych 4 miesiecy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w zwiazku
szalana myslisz ze tak nie robilam? czasem odzwajemnial ale niezbyt czesto ostatnio.. a co chlopow sugerujacych seks.. to ja pierwsza wykazuje inicjatywe a on nawet nie zawsze chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, sorry, późno jest... Wiem, że nie znam problemu dogłębnie, bo nikt go tu nie przedstawił. Napisała tylko, że jej przytulić nie chce... To napisałam, żeby ona go przytuliła. Nie stanęłam po jej stronie, nie napisałam, że faceci to chuje i swinie, wiec automatycznie jestem zła. Ok, niech tak będzie Ale jeżeli okazuje się, że poza tym przytulaniem, koleś ją leje, wyzywa i gwałci, to tak jestem po jej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w zwiazku
mieszkamy od 4 mieisecy ze soba... i nie raz mu zwracalam uwage zeby byl czuly.. na pozcatku taki nie byl... a spotkmy sie dlugo bo prrawie 4 lata tak napisalam wyzej..czytajcie ze zrozumieniem a od 4 miesiecy sie wszystko szczegolnie zaczelo sypac..ale juz od roku czuje ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna w zwiazku wiem ze jest zmeczony bo od 5.30 do 22.00 na nogach , ale.. czy to znaczy ze lezac odwrocony teraz do mnie plecami na moje pytanie ze moze by mnie tak przytulil odpowiada teraz?? po czym i tak tego nie robi.. wiem ze zmeczony i troche obrazony bi sie ''czepiam'' ale czy to nie znak ze cos jest nie tak?? to ja powiem tak:) po: 1/to ciezko jest facetowi przytulac na zawołanie...wolimy jak wychodzi to spontanicznie 2/wezcie sobie pod uwage to ze jezeli 1 czy drugi nie przytulimy to nie powinno byc afery 3/nie wierze w to ze tak pozno pracuje tez w wekendy...wiec moze to dobry czas na małe co nie co z waszej strony 4/facei uwielbiaja jak kobiety przejmuja inicjatywe 5/sissy pozdro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"... i nie raz mu zwracalam uwage zeby byl czuly" Łomatko... Misiu, pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w zwiazku
ok bracie niedzwiedziu ale czy ja przez cale zycie mam prowadzic ten zwiazek za reke?? czy on nie jest mezczyzna i nie powinien czasem czegos spontacznie zrobic??pocalowac? przytulic? czy chociaz raz na jakis czas zainicjowac seksu? czy tak zachowuja sie mezczyzni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalanaaa
skoro rok temu sie popsulo to po kie diabla od roku mieszkacie razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalanaaa
boshe..jak masz ochote sie przytulic to sie przutul i spojrz jaka bedzie jego reakcja. Czy to maszyna zebyna zawolanie tulic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w zwiazku
przeciez pisze ze od 4 miesiecy! czytac nie umiecie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna w zwiazku
sorki zawsze pierwsza sie przytulalam calowalam itp ale ile mozna? czy tak ma wygladac zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalanaaa
a on odwzajemnial? pogadaj z nim o tym... tam mialo byc czemu mieszkacie od 4 miesiecy skoro od roku sie psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna w zwiazku ok bracie niedzwiedziu ale czy ja przez cale zycie mam prowadzic ten zwiazek za reke?? czy on nie jest mezczyzna i nie powinien czasem czegos spontacznie zrobic??pocalowac? przytulic? czy chociaz raz na jakis czas zainicjowac seksu? czy tak zachowuja sie mezczyzni? wyzej wymienione opisy czesto przypisywane sa kastratom.....wiec moze i twoj men jest z tego gatunku...? nie wiem...:O wiem natomiast jedno jesli baba by mnie meczyła słownie zebym ja przytulał,całował obejmował to czuje ze by działały na mnie te spostrzezenia jak płachta na byka a efekt był by zgoła odmienny...na szczescie nigdy mnie to niespotkało i jesli tule całuje i prawie komplementy to wychodzi to ze mnie na całkowitym spontanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu i sissy generalnie maja racje. jednak dziewczynie po prostu brakuje czulosci i ona nic na to nie poradzi,ze jej teraz zle. popelnia bledy proszac o czulosc,ale to wlasnie dlatego,ze tak bardzo za tym teskni. wez sie w garsc i przede wszystkim nigdy nie poruszaj tego tematu gdy akurat jest taka sytuacja. lepiej powiedz \"chce z toba porozmawiac o czyms\" ustalcie kiedy i wtedy spokojnie powiesz,ze bardzo ci brakuje przytulania. i pamietaj,ze tak jak kobiety chcialyby byc caly czas przytulane,tak faceci chcieliby caly czas seksu. a przeciez zadamy od nich wyrozumialosci,gdy nie mamy na seks ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×