Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ktoś z kafe

szczałka ..... Sniło mi się... o co chodzi????

Polecane posty

prosze poradz i mi tak, ten osiol na okraglo jest przy tym kosciele. nie jestem wierzaca juz, chodze raz ra ruski rok na msze- bo jakies przyzwyczajenie zostalo ale za kazdym razem oni jakis posępny sie wydaje czemu ten fakt Cie zaiteresowal ? ano nie wiem, oglądałam ostatnio film Jasminum ;) widziałaś? trza osłu dać coś na poprawę humoru, marchewkę jakąś czy co tam osły jedzą ;) taka czynność magiczna na poprawę losu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak poradzic osbie zeby mi sie juz nie snil:P wyrzycialam fotki skasowalam numery..... a kiedy ta milosc?:? :P wiessz cos czego ja nie wiem:P :):):):):):) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze poradz i mi tak, ten osiol na okraglo jest przy tym kosciele. nie jestem wierzaca juz, chodze raz ra ruski rok na msze- bo jakies przyzwyczajenie zostalo aaaa, jeszcze mi przyszło do głowy, że jesli osioł kojarzy Ci się z kościołem..... być może we śnie symbolizuje Twoje życie duchowe...osioł bez kopyta, Twoje oddalenie od sprawa wiary... kiedys byłaś bardziej wierząca i zaangażowana? trzy osły trójka ma swoją specjalna symbolikę w chrześcijaństwie, jak wiesz... Trójca Święta itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikkunaprincessa wiessz cos czego ja nie wiem odpowiedzi masz w sobie :) tak sie chłopaka starałas wyrzucić ze swojego życia, że wlazł Ci do podświadomości jako treść wyparta i tam siedzi ;) coś trzeba dokończyć, obrzydź go sobie czy coś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoloroweKredki Szczałka zajmujesz się astrologią, wróżysz z kart?...piszesz bardzo ciekawie musze przyznać. eee, nie wróże z kart,przyglądam się snom i życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurcze masz racje !!! tak go znienawidzialam pirzez 1 tydfzien ze nie moge zyc teraz bez niego:( a co mnie czeka dalej?? podpiedz kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikkunaprincessa no ale co Ci po takim chłopaku, co się źle wobec Ciebie zachowuje? Nie chciałabyś mieć dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ikkunaprincessa wiem dlatego pytam czy inna milosc mi jest pisana : gdzies tam lata w atmosferze? tak, jesli dasz jej szansę i nie będziesz pozwalała sie źle traktować facetom. Jak ktoś się źle zachowuje - mówisz mu "pa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qurde aj amyslaam ze mi powiedz ze maz bedzi emial na imie np janek bezi ebrunetem itd:):P a tu trzeba czekac i zobaczyc co czas pokaze:) dzieki za cieple slowa:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze poradz i mi
TAk "oddalilam sie" od religii ale w tym sensie, ze juz nie wierze w Boga jak go katolizycm przedstawia. choc rzeczywiscie moj rozowj duchowy ostatnio nie jest zbyt "do przodu" . pomysle jeszcze o tych oslach, dziekuje Ci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczalka cosik sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczałka ludzie zadają Ci różne pytania a Ty udzielasz im na ten temat odpowiedzi. Jak można to zrobić bez wróżenia? jasnowidzenia? Kurcze...bo ja też się zastanawiam czy były ze mną będzie. Przyjaźnimy sie i bardzo nam na sobie zależy, ale on męczy się w związkach. Eh...Może pójde do jakiejś wróżki. Sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoloroweKredki Szczałka ludzie zadają Ci różne pytania a Ty udzielasz im na ten temat odpowiedzi. Jak można to zrobić bez wróżenia? jasnowidzenia? metoda skojarzeniowa;) Kurcze...bo ja też się zastanawiam czy były ze mną będzie. Przyjaźnimy sie i bardzo nam na sobie zależy, ale on męczy się w związkach. Eh...Może pójde do jakiejś wróżki. Sama nie wiem... Nie proś o miłość :) Nikogo na związek namówić się nie da, a jesli nawet, to skutki mogą być opłakane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem...nic na siłę. Szczałka, ale jeżeli ktos mówi, że nie jest zdolny do związku, do miłości...że miał trudne dzieciństwo (patologia) i nie zaznał tego uczucia to co mam robić? mówi, że jestem dla niego bardzo ważna, ale myśli o ucieczce od ludzi. To bardzo wrażliwy facet. Kiedy byłam bardzo chora był przy mnie, jest zawsze kiedy go potrzebuje. Bardzo go kocham, ale nie wiem jak powinnam się zachowywać, przecież go kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowe Kredki, w zwiazku sa dwie osoby i obie muszą być chętne.. sama niewiele zdziałasz, nawet jesli bardzo Ci na nim zależy... Jesli on faktycznie jest z rodziny "patologicznej" - ma na swoim koncie doświadczenia, których wolałby nie pamiętać. Ma ze sobą problem, choć nie ma w tym jego winy, jak wszyscy, którzy w takich rodzinach się wychowali.... Jako dorosły człowiek może to w sobie próbować naprawiać lub nie- to jego wybór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×