Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fiolkeee

mam pytanie do facetow prosze o szczere odpowiedzi

Polecane posty

Gość fiolkeee

czy to prawda ze jak dziewczyna pojdzie szybko z facetem do lozka ( 1-3mc) to facet nie traktuje jej powaznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie111
to jest nie poszanowanie samej siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkeee
popaprany --> tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkeee
ale jesli ja mam ochote i on to po co czekac? tylkoz astanawiam sie ajk faceci pozniej patrza na taka dziewczyne bo rozne sa opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolkeee
wkurzona bardzo zona ---> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwiou
"to jest nie poszanowanie samej siebie" jesli nieposzanowaniem samej siebie jest pojscie do lozka po 3 miesiacach, to co powiesz o pojsciu do lozka na pierwszej randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiolkeee czy to prawda ze jak dziewczyna pojdzie szybko z facetem do lozka ( 1-3mc) to facet nie traktuje jej powaznie? nie wiem za bardzo skad te prawdy czerpiesz i kto ci takich bzdur nawkładał w głowe ze facet uzaleznia traktowanie kobiety od tego po jakim czasie sie z nim przespi....???...dziwne pytanie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek where are you
? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innanaa
ja sie przespalam po mc z facetem i tak dlugo czekalam bo wczesniej mialam ochote:D dodam ze bylam dziewica:P i jestesmy ze soba juz rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiedź ma rację - ale po części też jest w błędzi, bo jeśli idzie zemną to moze z innymi tez chodzi... Nie ma reguły. Zalezy - wszystko płynie - tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mis eiw ydaje ze
te ktore szybciej ida maja latwiej i faceci takie wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"juz nigdy nie przespie sie z nikim tak szybko jak z toba" to mi powiedzial moj ex, ktory stwieerdzil ze zrobilismy to zanim sie poznalismy, a jemu to srednio odpowiadalo tzn sex mu odpowiadal jak najbardziej ale to chyba nie w jego stylu bylo mial duzo bardziej konserwatywne podejscie do tych spraw niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyy
Nieznany Sprawca ---> ale burak z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz słońce, zwykle tak bywa... tym bardziej facet nie traktuje dziewczyny poważnie jeśli ciągle ją do seksu namawia, to by znaczyło że woli jej ciało i przyjemność a nie duszę i obecność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to camp nou
po co były te bajeczki, ze z każdą na pierwszej randce uprawiasz sex, gawędziarzu-erotomanie? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja po pierwszej randce
poszlam z moim obecnym mezem, niczego nie zaluje a i on docenia to i czasem wspomina jaka mialam na niego ochote, a ja sie szczerze przyznaje ze jak bym pomgla to w windzie juz bym na niego wskoczyla, no ale znalismy sie od dziecka wiec to troche inaczej, wiedzialam tez ze ma na mnie ochote tak samo jak ja na niego wszystko zalezy od sytuacji i od faceta....jak ktos juz wyzejnapisal, ryzyk....fizyk, okazac sie moze po...a co lepiej to ja ci nie powiem bo z innym facetem moglo byc inaczej, nie musiala bym byc teraz jego zoną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×