Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Warkocz komety to dowód na to

Warkocz komety to dowód na to ze kobieta to dziwka

Polecane posty

Gość Warkocz komety to dowód na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
zabawne: jak wy jezdzicie po kims to jest FUN, a jak ktos w koncu dobierze Wam sie do dupy to obelga. warte zbadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak coala a kiedy to zakładamy tematy coala to koorviarz?:O jakos pamiec mi szwankuje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
mowie sobie i muzom. bo prawda jest ze co poniektorzy z was sa nadwyraz monotematyczni i wrecz uzywaja ciagle tych samych zbitek wyrazowych. no i prawda jest ze nie zakladaliscie takich topicow ale sami narazacie sie na takie sytuacje, zas forum nie podlega cenzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coala pohiszpanski mowie sobie i muzom. bo prawda jest ze co poniektorzy z was sa nadwyraz monotematyczni i wrecz uzywaja ciagle tych samych zbitek wyrazowych. no i prawda jest ze nie zakladaliscie takich topicow ale sami narazacie sie na takie sytuacje, zas forum nie podlega cenzurze. My się narazamy a tacy jak Ty wturują bo jak nie mozna błyskotliwie najlepiej w taki sposób ale to na nas nie działa :classic_cool: zupełnie nie trafione :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uderz w stol
a sie odezwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ueeehhhee
a i prawda w oczy kłuje? he? te czarne sa tak zadufane w sobie az korci im przytrzec zasmarkanego nochala:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala pohiszpanski
Vi....przykro mi ze twoj mozg jest tak pokrecony ze nie chwyta moich mysli. tak jak pozostali nie mam pragnienia dorownywac wam bo nie ma we mnie checi doyebania, blyszczenia i samorealizacji w wirtualnym swiecie. kiedys byliscie zabawni, a teraz jak napisalem wyzej, powatrzacie sie. ale badzcie sobie. musza byc swinie i perly aby odrozniac jedne od drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ueeehhhee a i prawda w oczy kłuje? he? te czarne sa tak zadufane w sobie az korci im przytrzec zasmarkanego nochala za cienki jestes Bolek :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coala, ale po co to wszystko czytasz skoro tak bardzo Cie to nudzi, no po co? Nie łapiesz tego poczucia humoru, to po prostu omijaj nasze wpisy. Będzie Ci łatwiej w życiu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×