Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiedzaca11

jak wyglada schemat dzienny zywienia 4 m-cznego dziecka?

Polecane posty

Gość niewiedzaca11

co prawda moj dopiero skonczyl 4 m-ce ale wiem ze juz mozna zaczac wprowadzac soki, deserki kaszki itp. tylko co pokolei i w jakich ilosciach. Czy czy po kaszce faktycznie dzieciatko dluzej spi w nocy? Dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw zacznij
zalezy czym karmisz butla zcy piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca11
butla - mleko nutramigen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw zacznij
to mozesz zac\zac od dodawania kaszki do mleka, rano(nigdy nmie wprowadzaj nowych rzeczy wieczorem). po trzech dniach jak amluch sie przyzwyczai, w porze obiadu sprobuj podac jabluszko przecierane. obserwuj reakcje. po tygodniu mozesz dolozyc do jabluszka marchewke. jak dziecko bedzie juz dobrze jadlo te papki, to powoli probuj z daniami obiadowymi (oczywiscie odpowiednimi do grupy wiekowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw zacznij
jesli chodzi o kaszke to zacznij od kleiku ryzowego, zeby smak pozostal w miare ten sam jak do tej pory, jak maluch przywyknie do jedzenia tej konsystencji, mozesz wprowadzic kaszki smakowe. ale wieczorem dopiero po tygodniu, gdy bedziesz miala pewnosc, ze nic sie z dzieckiem zlego nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw zacznij
a jeszcze ci powiem, ze ja bylam zbyt niecierpliwa i chcialam wprowadzic wwsszystko naraz skonczylo sie uczuleniem, wiec przy drugim dziecku bede juz czekac ten tydzien i bardziej obserwowac reakcje. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca11
dziekuje. I mam jeszcze jedno pytanie - kaszki maja byc bezmleczne tak powiedzial mi lekarz wiec czy kleiki tez mozna dostac bezmleczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw zacznij
sa kleiki bezmleczne, np. nestle, bobovita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×