Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ino jak

Czy to patologiczna rodzina?

Polecane posty

Gość ino jak

Ojciec despota, bije swoje male dzieci, kilka razy uderzyl zone. Ma zaburzenia osobowosciowe, przez jakis czas sie leczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietyotwierałeś
tak, patologiczna i powiino się to zgłosić na policję zanim dojdzie do tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze sie zastanawiasz
czy patologiczna?!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę prawdy małej
jesli żona nie pracuje, wszystko jest na jego głowie- dom, opłaty, zarobek itp.. To się nie dziw! Też byś zwariował! czasem takim osobom trzeba pomóc.. a nie ich oceniać! Jesli natomiast to facet bogaty a tak robi to zwykły skurwiel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino jak
rodzina jest biedna 5 dzieci, obydwoje pracuja. rodzina inteligencka. kobieta oprocz sprzatania gotowania i pracy 8godzin dziennie sama wychowuje dzieci, chodzi na spacery czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesli żona nie pracuje, wszystko jest na jego głowie- dom, opłaty, zarobek itp.. To się nie dziw! Też byś zwariował! czasem takim osobom trzeba pomóc.. a nie ich oceniać! Jesli natomiast to facet bogaty a tak robi to zwykły sk**wiel!" To jest niesamowite... To tak, jak kiedyś zbrodnie po alkoholu traktowane były łagodniej, bo to okoliczność łagodząca NIC, NIC nie usprawiedliwia katowania pieniędzy Ani brak kasy, ani uzależnienie. Jak możesz takie rzeczy w ogóle pisać Że biedny to nie skurwiel, tylko po prostu w życiu mu nie wyszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino jak
nieznany sprawca - tak, obydwoje maja wyzsze wyksztalcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę prawdy małej
tłuczenie po alkoholu.. Tylko jak bys tak naprawde poznał życie alkoholików.. Ja wiem bo był nim moj wujek.. Był cichy..ale nie wiedziec czemu zawsze jak sie napił i szedł cicho spac na góre.. wkraczała ciotka i heja!! co kurwaaa darła gebe.. granda itp No to on do niej! agresja wywołuje agresje.. to zbyt skomplikowany by o tym tutaj pisac. Kiedys na studiach rozmawiałam w pubie z pijakiem. tez mowił, ze zona tykko po nim wzeszczy! jak tylko zobaczy go w drzwiach! I zaczyna mu swoje zale mowic, jaki jest z niego huj itp I rzekla mu kiedys ze jest nikim- banrkutem.. to go zabolało.. zobaczyła, ze go to boli..gadała mu tu przy pierwszej lepszej okazji.. I tez dostała w gebe.. prosiła się. Jak dla nie. facet miał firme budowlaną..zbankrutował.. czesc kasy przewaliła na wojaze jego zona. co do biedy.. zamknij sie w kartonie. wez zone i 5 dzieci. Zobaszy jak zmieni sie twoja psychika pod wpływem WARUNKOW I ZYCIE JAKIE PROWADZIC. Bedziesz nerwowy, zły na siebie, ze macie jak macie, ze jest bieda, dzieci co nie maja nic itp. To trzeba przezyc. Z perspekywy sytego..żyjącego na hawajach.. osąd jest nieobiektywny. Przyezj to sam. Wtedy sie wypowidaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co pytasz? czy patologiczna czy nie, to i tak nie jest to normalna rodzina facet bijacy dzieci i swoja zone:-O jakies scierwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehmn.
Znam takie historie.. Oczywiscie wszystko sie zmieniło od 3 lat.. Mój stary tez pił od mojego urodzenia. Nie raz to dzieki moja matka jeszcze zyje.. Bo wezwałam karetke. Bo ja pobił. Bo tukł jej głowa o wanne.. I mnie za drzwi wyrzucił. Byłam malutka.. Siostra uciekała z domu a ja zawsze z matka bo bałąm sie jej zostawic samej w domu.. Pracowała. sprzatała. gotowała, dbała o nas.. jak prawdziwa matka. ojciec był naugowym alkoholikiem.. Moja mama miała 3 razy robita głowe. Jak była moja komunia to ja pobił.. dobrze ze byłam w domu.. Moje dziecinstwo to jedno piekło .. Psychike mam skonczona. ojciec do dzis pije ale nie robi awantur.. chociaz tyle.. sie zmieniło.. Ale jemu juz watroba siada od tej wódki.. Ale nie pije zandych syfów tylko same dobre drogie wódki.. Wiem tylko jedno ze 2 razy matka ledwo wyzdrowiała.. Gdybym nie była wtedy w domu to by jej tu nie było.. PRzeszłam piekło.. Ciagle kłamanie w szkole. ze mama spadła z okna niechcacy i lezy w szpitalu a ja poszłam do cioci mieszkac. OD tamtego razu rodzina mamy postawiła warunki.. albo zyjecie razem albo rozwód jak sie nie zmienisz. I zmienił sie ... tylko dalej pije.. A tamten gosc to jest identyczny skurwiel co moj stary. Dodam ze nie raz dostałam z siostra od niego.. nienawidze GO.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę prawdy małej
, obydwoje maja wyzsze wyksztalcenie. -- jeśli tak jest to obydwoje mogą mieć żal do życia.. Bo w koncu mojemu rocznikowi też mówili: wykształcenie to furtka do lepszego, ciekawszego życia.. I okazało się nieprawdą. Ci co skonczyli na 3,2 zawodówy, srednią mają lepiej niż ci z 6 w średniej i na studiach.. jest taka zasada.. widzisz babo, że facet napity? Daj mu spokoj. Niech idzie spać. Wytrzezwieje, pogadasz z nim! A 90% bab gada z pijakiem! co huju, co kurwa, a gdzies był, a to! Z pijanym prowadza gadki? Chyba sa głupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino jak
troche prawdy - dzieci same ani zona sie nie wziely. zona rownie dobrze mogla w tym "kartonie" cpać i pić wódke ale stara sie byc dobra matka. ojciec rodziny dodam zawsze lubil sobie poruchac bez zabezpieczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny czlowiek nawet jak jest pijany nie skatuje kobiety co to za usprawiedliwienie?? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehmn.
przezyłam to na własnej skorze.. moze ktos sie o mojej rodzince wypowie.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę prawdy małej
do EKHm.. Myslę, że u ciebie ten stan rzeczy był spowodowany tym- ojciec pił od twojego urodzenia.. ze musiał zyc z kobietą, która nie kochał. z powodu dziecka. Kiedys taki nacisk robili od razu ślub był. Dzis sie nie wiele zmienia. I ludzie muszą ze sobą zyc. Nie dziw się, ze sie nie znoszą i tak to potem wygląda. Jakby ci kazała iść studiowac mate, a ty bys kochała polski? jaka byłaby twoja rekacja\? Nie mogłabys rzucic studii bo musiałabyc wpalcic milion! zareczam sie ze bylas tez nerowa! a matke chyba bys tez tak pobila.. wlasnie za to, ze jestes nie tu, gdzie powinnas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino jak
ojciec rodziny nie jest alkoholikiem :) ma zaburzenia psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino jak
troszke prawdy - jestes kretynem wiesz?:) czyzbys w ten sposob sam siebie usprawiedliwial bo tez lubisz sobie poboksowac kobiety ? albo wypic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino jak
Tamari - byl moze 2 razy, bral leki na uspokojenie ale przestal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehmn.
nie prawda.. on kochał matke.. ona nie chciała slubu.. to on co chwila do niej przyłaził i dreczył. odwołała slub to ja gnebił.. i wyszła za niego jednak bo rodzinka jej naciskała. potem urodziła sie moja siostra a potem ja.. wiec to nie chodzi o to ze on nie kochał matki... pewnie kochał tylko był alkocholikiem.. a zawsze sa rozwody... jak od niego matka po pierwszym pobiciu odeszła to on przyszedłdo niej i obiecywał. nie pił miesiac i sie zaczeło.. Wiec co wy nato.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak zostal zdiagnozowany? wiesz moze? leki na uspokojenie to chyba za malo:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehmn.
wiec moze teraz to ktos oceni? Kim jest moj stary - skurwusynem.. tak go mozna okreslic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ino jak
ze to nerwica, od niedawna objawy paranoiczne + wszyscy w spisku przeciw niemu =schizofrenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jest nim szkoda ze kobiety sa z takimi gownami pozwalaja zeby je bito i ponizano zyja w strachu i pozwalaja zeby ich dzieci mialy pieklo ja sobie tego nie wyobrazam facet raz by mnie uderzyl i bylby koniec malo tego, zrobilabym wszystko zeby sam niezle oberwal, niekoniecznie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×