Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k5

co sadzicie o komplemencie najpiekniejsza na swiecie ?

Polecane posty

Gość k5

powiedzial wam kiedys jakis koles cos takiego ? robi to na was jakies wrazenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjklm
banał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfragrans
frazes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest muzyka
zrozum człowieka on jeszcze świata nie widział :). A co na jakieś udziwnienia powiecie np różo pustyni. Piekna niczym wiosenny kwiat jabłoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partyALLnight
taaa..faceci a slyszalyscie to: kto skradl gwiazdy i wlozyl w Twoje oczy? czy cos w tym stylu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo: jak się urodziłaś to padał deszcz. Ale to nie był deszcz, to były łzy aniołów, że stracili jednego z nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccc...
banal jakich malo koles jakis niedojrzly odrazu mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jestes taka piękna a ja taki brzydki jak to jest ze zemna jestes eehhhhhhhhhhhhhhh Żenuaaaaaaaaaa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5k
czemu banal ? a jesli dziewczyna jest naprawde najpiekniejsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz to kiedys pisalam poczulabym sie urazona, ze facet podrywa mnie takimi tanimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli autentycznie tak cię widzi? Czytaj: Jesteś /domyślnie - dla mnie/ najpiękniejsza na świecie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O
Moze banal, moze frazes, ale czy to nie piekne gdy to slyszymy?????? Kazda z nas chce cos takiego uslyszec i nie piszcie pierdol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, Turquoise, mój sierota tak mówi :D :D Ze szczerego serca i od kilkunastu lat. A pięknych kobiet miał i widział w życiu niemało, taki ma zawód zresztą, że wokół zawsze parę jest obecnych ;) Zasada jest taka - cokolwiek facet mówi ci z głębokiego przekonania, choćby było najbardziej absurdalne czy naiwne, przyjmij z wdziecznością. Jak prezent od dziecka. Nie liczy się, co mówi. Liczy się to, z jakimi intencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez nic w tym zlego
ze ktos tak mowi szczerze i w ten sposob patrzy na swa ukochana dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O
Dziewczyna, żona ... Nie ważne... Tak jak napisala Ondyna licza się intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arszemek
no fajnie jest cosik takiego usłyszeć, nie zastanawiaj sie nad tym komplementem, tylko uwierz i podziękuj. Wiecie tak juz jest, że my kobiety nie potrafimy przyjmowac komplementów, zaraz w popłochu zaczynamy dumać i zastanawiać sie co ów adresat miał na myśli. Zamiast doszukiwać sie sensu tego komplementu, poprostu nauczmy sie dziekować to naprawde o wiele prostsze. Ostanio nowo poznany facet powiedział do mnie , że nie wyglądam na tyle lat ile mam i że nie mam zmarszczek i mam ładna cerę, i figurę ,jestem ładna tylko żebym sie częściej usmiechała, i takie tam a ja jak debil zaraz w połochu zamiast podziekować zaczęłam się w duchu zastanawiać czy mówi serio czy kłamie. Jesu nauczmy sie poprostu dziękowac i tyle z dumnie podniesiona głowa i pewnościa siebie w głosie. Takie kobiety faceci kochają, pewne siebie nawet jesli nie są boginiami, poprostu pewne siebie i swojej wartości. MOją nadszarpnał mój prawie były mąż i dlatego jakoś mi tak cięzko uwierzyć, że jeszcze się komuś mogę podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa...
ale jakie tu sa intencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Wydoopczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
nikt nie powie dziewczynie ,ze jest najpiekniejsza na swiecie jesli tak naprawde nie mysli A co czuje osoba ktora wypowiada takie slowa chyba mozna sie domyslec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawdopodobnie jesteś bardzo ładna, a w jego oczach być może faktycznie jesteś najpiękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×