Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polędwiczka z indyczki

DZIŚ CZUJE SIE JAKBY OLAL MNIE CALY SWIAT.

Polecane posty

Gość polędwiczka z indyczki

Jedna dobra kolezanka nie odbiera telefonu. Druga nawet nie odpisala na smsa. Przyjaciel ma wylaczony tel. Inna kolezanke widzialam jak gdzies wyjechala ze swoim mezczyzna No a moj facet mial sie dzisiaj odezwac w sprawe spotkania. NIe zrobil tego, widocznie ma tony innych wazniejszych spraw. Ja sie pierwsza nie odezwe poniewaz przez ostatni tydzien to chyba tylko ja sie odzywalam do niego, bo ten byl niby tak zajety.,... Czuje sie olana i sama jak palec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polędwiczka z indyczki
Dziekuję serdecznie za nieolanie 🌼 :) Kurcze czemu tak jest , że kiedy człowiek pędzi w codziennej monotonii nie dostrzega , że tak na prawdę nie ma nikogo zaufanego przy sobie, ze tak na prawde jest skazany tylko na samego siebie. Teraz kiedy sie na chwile zatrzymalam zauwazylam jak bardzo jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrana na maxxxa
ciesz sie ze w ogole masz faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to szczęście że zawsze mam kilka osób które są i 2 takie które są moimi przyjaciółmi przez duże P a co z Twoim facetem?? gdzie on teraz jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muliczka
A przypomnij sobie wszystkie te chwile, kiedy Ty miałaś wyłaczony telefon, zapomniałaś odpisać na esemesa albo zaszyłaś się gdzieś ze swoim facetem i zapomniałaś o całym świecie. Któś z Twoich przyjaciół też mógł się wtedy czuć samotny. To nic nadzwyczajnego... A teraz wyobraź sobie, że masz naprawdę poważny problem - czy w takiej sytuacji miałabyś na kogo liczyć? Na swojego chłopaka, na przyjaciół..? Jeśli tak to nie wymyślaj sobie bzdurnych dramatów. Jeśli nie, to zaroszcz się o swoje relacje z tymi ludźmi, ale nie czekaj na to, że oni coś Ci dadzą, Ty daj im, a Ci się zwróci. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×