Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajacasielaska

te pozdr.byly od niego czy nie?jak myslicie?

Polecane posty

Gość zastanawiajacasielaska

mam prosbe pomozcie mi cos ocenic...pewna sytuacje.... Otoz we wtorek jak moja kumpela wracala z pracy to w radiu eska byly pozdr.ona twierdzi ze dla mnie bo bylo moje imie...ale wiaodmo ze nie jestem jedyna na tym siwecie ale ona pow.ze to nie byly takie zwykle pozdr.tylko takie romantyczne slowa pelne ciepla.....jak by ktos wyznawal milosc ale nie mial odwagi....powiedziaal ze te slowa byly jak by o mnie...o mojej osobie....poza tym bylo powiedziane ze dla SMUTNEJ(i tu podane moje imie)a ja fakt.tego dnia mialm dola i caly dzien mialam opsi na gg ze mi smutno.... powiedz.kumpeli ze to przeciez nie musialo byc do mnie ale ona ze na bank do mnie (ona ma b.dobra intuicje-mowie wam) a ja ze jesli nawet dla mnie to mam pojecia kto to by byl...ona mowi ze jest pewna ze to ten MOJ...ja jej tluamcze ze to niemozliwe....gdzie on...to chyba bzdety a ona ze czuje ze to on...ze mam do niego napisac.... a ja ze nie,ze nie bed robic idotki z siebie...a ona ze mam pisac.....wiec napisalam......bylam ciekawa co odp.jak zareaguje? wiec nap.mu ze dziekuje ze to bylo urocze a on-ale co?a ja ze:dziekuje ze te pozdr.w esce i podnisieinie na duchu i wiecie jaka byla jego reakcja?odpisal tak:"Hmm....a gdzie Ty w oogle teraz jestes i co u ciebie?buzka". zatkalo mnie.Dalczego nie nap.nic na temat tych pozdr.?nie zaprzeczyl ze to nie on...zero.....zmienil temat!!!!ja nie ciagnelam tematu...ale nie wiem co mam teraz myslec???dlaczego nie zaprzecxyl?czy to fakt.bylo do niego?? co myslicie?mysle o tym caly czas i zastan.sie czy to byl ON??po jego reakcji co wy byscie sadzily?prosze o opinie-w niedz.ide na impreze gdzie on bedzie i nie wiem jaka mam byc!!!!prosze o opinie???dziekuje.buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu się dzisiaj pije
nie masz większych zmartwień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiajacasielaska
mam to wazne bo zalezy mi na tym chloapku i nie wiem czy to mogly byc od niego czy nie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×