Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna do szalenstwa

38 lat czy wszystko skonczone

Polecane posty

Gość samotna do szalenstwa

wesprzyjcie mnie dobrym slowem, bo zaczynam wariowac, nie oczekuje zadnych rad co mam robic, bo chyba w moim wieku to juz za pozno. Nie chce was nudzic dlugim opowiadaniem, wiec krotko, moj facet jest kompletnie do niczego, lezy tylko do gory brzuchem (ktory zreszta ma ogromny) i albo oglada filmy albo gra, owszem popatrzec na mnie jak sama to robie bardzo chetnie, jesli seks realny to tylko po boczku 5 min moze. W czym problem, zupelnie zapomnialam co to seks, czuje sie jak dziewica, sama koncze, z nim moze raz jakis rok temu, ale wtedy dal z siebie wszystko, ze lezal martwy przez tydzien hehe. Wygladam mlodo i jestem atrakcyjna, moje marzenia sa ograniczone, same wchodza mi do glowy, a mianowicie widze faceta miedzy swoimi nogami, ktory rznie mnie na wszystkie mozliwe sposoby, ja wariuje. Nie mam gdzie isc, nie mialabym za co zyc, jade i patrzac wyobrazam sobie fajniejszych facetow na ulicy jako potencjalnych kochankow, ogladam film, to sobie wyobrazam aktora w lozku, hmmmm moze w moim wieku powinnam nie miec apetytu na seks, mozjestem nienormalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jesteś
całkiem normalną kobietą z normalnymi potrzebami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
rany a gdzie mam te energie wyladowac, sama to robie, ale to cholernie nudne, koncze po doslownie minucie, ledwo sie dotkne, wiem jak, qwa ten nawet nie umie mnie dotknac, az mnie podbrzusze boli, nie uznawalam nigdy zdrady, ale teraz, no nie wiem to straszne. Z innej beczki, to smieszne ale ja chcialabym faceta jedynie do seksu, nie chce sie wiazac uczuciowo, gdzie znalezc faceta, tylko i wylacznie do tego, przeciez wiecie, jak to jest, podoba mi sie ktos i ty temu komus, ale to oznacza, jakies wyjscie na kawe itp, no a ja nie chce, chce tylko jednego hehehe tak to pisze 38letnia kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henk1
Jak dasz mu się ponudzić i nie ugotujesz to nabierze ochoty na seks.Niech zostanie w domu bo może być zmeczony aaaaaaaaaa telewizor wyrzucić,komputr też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytałam, często nawet kobiety pięćdziesięcioletnie takowy apetyt posiadają, więc szukanie kogoś sensownego chyba nie jest złym pomysłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
niestety wszystko nalezy do niego w domu, jestem lagodna, nie umialabym nawet gdybym mogla tego zrobic jezdze autem, ktore dostalam w prezencie, chodze w ciuchach, ktore mi kupuje, urlopy wszystko on finansuje, nieciekawie prawda ale z tym facetem do seksu mysle naprawde powaznie, nie mam tylko pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel2830
witam moze masz ochote na zabawe przez skeypa jestem caly do twojej dyspozycji. pawel2830

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
skypa, tzn bo rozmowy mnie nie interesuja, szukam realu, prawdziwego realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak gdyby
takiego w M1?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka trzeba być męską cipą żeby doprowadzić swoją kobietę do takiego stanu...... szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel2830
samotna do szalenstwa pobawimy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro wcześniej się tak urządziłaś, ze wszystko w życiu opierasz na nim to teraz nie narzekaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
paola masz racje, dlatego jestem bliska obledu, siedze teraz z laptopem na kolanach, a ten oglada film, nie jestem pewnie jedyna taka idiotka, chyba nie pozostaje mi nic innego, jak tylko dalej marzyc, az minie kolejne 10 lat i odechce mi sie a za skypa podziekuje, mi potrzeba czegos innego hehehehe wyobrazilam sobie teraz, jak tak siedze przy laptopie a on oglada film, jakby zareagowal gdybym zaczela sie wyginac do ekranu buhahaha,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wredota:) Pola ma rację, kobita sie sprzedała, trudno.... facet zainwestował niemałe pieniądze, też bym się na jej miejscu bała szukać gdzie indziej.. Chyba małżenstwem nie są z tego co wnioskuję.. normalnie jak się jest w związku niezbyt szczęsliwym, to droga stoi otworem.. Powinna, ludzkie prawo. no, ale ba! są jeszcze te suknie, spódnice, i koronkowe gacie które on kupuje... dziewczyna jest skazana na najgorsze: na opinię materialistki i dziwki na raz. współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalentswa
nie pozostaje mi nic innego, jak wziaprysznic i zrobic to samej, zalosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
retro dziekuje a malzenstwem jestemy, baaaaaaaaaaardzo dlugo i kochalam go, nigdy nie zdradzilam, nigdy tez i kasie nie myslalam, dopiero teraz, ze przydalyby mi sie, ale za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko czy on cię jeszcze w ogóle pociaga jakoś..? choćby minimalnie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna do szalenstwa
wredny gdybys mial sesk raz w tyg, po 5 min i ciagle taki sam, to no nie wiem, pewnie zmienilbys zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel2830
nie musisz samej mozemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny, a ty nadal bez kobiety, co...? słychać, widać i czuć... :):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×