Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żarówka świetlówka

Różnica między dziećmi

Polecane posty

Mam 6 miesięczną córeczkę, więc na razie nie zastanawiam się nad rodzeństwem dla niej, ale w przyszłości planujemy drugie dziecko, jaki jest najlepszy odstęp między dwójką dzieciaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz chyba dla kazdej mamy to indywidualna sprawa... kazda roznica wieku ma swoje plusy i minusy... miedzy moimi dziecmi jest 5 lat roznicy i dla mnie taka roznica jest dobra bo starszy syn juz byl bardzo samodzielny jak urodzila sie corka wiec nie mialam tego problemu ze np. dwoje w tej samej chwili zaczna mi plakac ze cos chca... syn jest juz w tym wieku ze mozna mu wytlumaczyc zeby poczekal chwile i on to swietnie rozumie... z kolei widze ze miedzy moimi dziecmi nie ma zadnego kontaktu... tzn. jesli chodzi o corke to trudno mowic o kontakcie bo ona ma dopiero 5 m-cy ale syn sie nia wogole nie interesuje... no ale corka jeszcze malenka jest wiec moze jak troche podrosnie i bedzie bardziej kumata to sie ten kontakt poprawi... poza tym dla mnie duzym plusem tez bylo to ze moglam w pelni od poczatku cieszyc sie ciaza i opieka nad niemowlakiem a gdyby syn byl malenki to raczej bym nie mogla gdyz podejrzewam ze bylabym urobiona po pachy i raczej nie w glowie by mi byla radosc wtedy... musisz rozwazyc poprostu wszystkie plusy i minusy i sama zdecydowac co bys chciala i co ci najbardziej odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×