Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika_miastowa

zdradzilam

Polecane posty

Gość weronika_miastowa

Mam 24lata, 8miesieczne dziecko i męża. Od jakiegos czasu maz mnie troche zaniedbal, coraz czesciej wychodzi z kolegami lub gra na komuterze, malo ze mna rozmawia, nigdzie nie wychodzimy, Czulam sie zaniedbana. Jakis czas temu poszlam z kolezankami na dyskoteke i tam poznalam chlopaka, bylam pijana, przytualismy sie i tanczylismy. pocalowalismy sie tez. Pozniej odeszlam bez slowa. mam wyrzuty sumienia. co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniec i tego już
nie powtarzać a przede wszystkim skupić sie na ulepszeniu wlasnego zwiazku.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam juz nie wiem
Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż! A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła. Powiedziano też: Jeśli kto chce oddalić swoją żonę, niech jej da list rozwodowy. A ja wam powiadam: Każdy, kto oddala swoją żonę - poza wypadkiem nierządu - naraża ją na cudzołóstwo; a kto by oddaloną wziął za żonę, dopuszcza się cudzołóstwa. Ew. Mateusza 5:1-48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdgdfgdsf
weronika_miastowa - pocałowałaś, fakt źle zrobiłaś, ale ważne, że wiesz co złego zrobiłaś... teraz zacznij robić coś, aby Twój związek był lepszy. Pocałunek jeszcze nie jest tak straszną zdradą. I nie mówi facetowi, bo jest to drobna zdrada (której nie popieram!!!!!!!), ale facet może wyciągnąć znacznie poważniejsze konsekwencje z tego niż było to warte. Więc zabieraj się za polepszenie związku, tzn. rozmawiajcie i mów Co Ci się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, źle zrobilas, ale najwazniejsze ze masz tego swiadomosc. Nie mów mężowi, bo tylko pogorszysz sprawę. Tak jak ktos juz napisal-pracuj nad zwiazkiem i nie chodz juz sama na dyskoteki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie mow
o tym facetowi bo to nie ma sensu a moze tylko wszystko pogorszyć. popracuj lepiej nad wlasnym związkiem, dużo z soba rozmawiajcie i mowcie co was boli, co sie wam nie podoba i co chcielibyscie zmienic w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam juz nie wiem
POWIEDZ MU WYTLUMACZ ZE BARDZO ZALUJESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marvinekkkk
jestem w identycznej sytuacji, mam zone i dziecko, a wczoraj calowalem sie z obcą kobietą i nawet troche macanka bylo, powinienem jej mowic o tym? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam juz nie wiem
Ale po co ???? Przecież łatwiej iść na dyskotekę, zapić ryja i bzyknąć się w kiblu lub w aucie z jakimś kolesiem kobieto opamietaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie gadaj
bo to przyniesie wiecej szkód niż pożytku. wazne, ze zrozumialas że postapilas zle i obys juz wiecej nie popelnila tego glupstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam juz nie wiem
zasadą dobra bliźniego i miłości do niego, bez wyrządzania mu jakiejkolwiek krzywdy i przykrości, a takze to byśmy nic nie byli nikomu winni oprócz miłości wzajemnej. Rz 13:8 Bw "Nikomu nic winni nie bądźcie prócz miłości wzajemnej(...) Miłuj bliźniego swego jak siebie samego. (10) Miłość bliźniemu złego nie wyrządza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo niestety bardzo czesto
sie zdarza, ze po pojawieniu sie dziecka partnerzy sie od siebie oddalają.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam juz nie wiem
(9) Czy nie wiecie, że niesprawiedliwi nie osiągną królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Królestwa Bożego nie osiągną rozpustnicy, bałwochwalcy i cudzołożnicy, ludzie nie umiejący się oprzeć rozkoszom i mężczyźni współżyjący ze sobą, (10) złodzieje, chciwcy oraz pijacy, oszczercy i rabusie. (11) Niektórzy z was takimi wprawdzie byli, lecz już zostaliście obmyci, uświęceni i usprawiedliwieni w imię Pana Jezusa Chrystusa i Ducha Boga naszego. (12) Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. Wszystko mi wolno, ale ja niczemu nie ulegnę. (13) Pokarm przeznaczony jest dla żołądka, a żołądek dla pokarmu. Bóg zaś unicestwi zarówno jedno, jak i drugie. Natomiast ciało nie jest dla rozpusty, ale dla Pana, a Pan dla ciała. (1 list do Koryntian 6:9-20 ) Jn 11:25-26 25. (...) Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. 26. Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki. (BT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech jak już wklejasz
cytaty z Biblii to wiedz, że każdy może popełnić błedy w swoim życiu i je naprawić. w przeciwnym razie w Kosciele nie istnialoby cos takiego jak spowiedź.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam juz nie wiem
cytaty z Biblii to wiedz, że każdy może popełnić błedy w swoim życiu i je naprawić. w przeciwnym razie w Kosciele nie istnialoby cos takiego jak spowiedź. wiedz jedno ze nalezy wyznac grzech zalowac i ich juz nie popelniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbdrbrd
'Heh, coś z tymi małżeństwami po tym jak pojawia się dziecko, się dzieje dziwnego. Co drugi tatuś małego dzieciaka szuka przygód Ale żeby mamusia też '' poczytaj czasem to forum feministyczny łepku :) matki-polki puszczeją sie bardzo czesto ,tak samo czesto jek faceci ..ryzykując spokojny dom i rozpadek rodziny dziecka... ale nieee kobiety to świente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuperAgata
Witam ! Obecni tutaj mają tendencje do oceniania :-) Uważam ,że chyba nie o to tu chodzi . Zdrada zdradą , w porządku . Nikt tego nie pochwala ,ale gdyby zastanowić się głębiej , to jest pewna anologia . Ludzie nie zdradzają bez przyczyny . Jak sama autorka tematu zauważyła - mąż ją zaniedbał . Owszem , to nie upoważnia jej jednak do zdrazy ..ale .. Miłość jest czymś wyjątkowym . Trzeba ją ciągle i ciągle i ciągle pielęgnować , dbać o nią , jakby była najcenniejszym skarbem . Ważne jest wspólne spędzanie czasu , małe geściki , które dużo znaczą . Wspólne śniadania , ciepły uśmiech w południe , słodki buziak "na dobranoc" , przytulenie się , wspólne spacery , rozmowy .. Nikt nie oczekuje od nas ,że nagle dla tej drugiej osoby ściągniemy gwziazdkę z nieba ... :-) Piszesz ,że masz wyrzuty sumienia .. no coż , chyba nie warto obarczać tym swojego męża , tylko dlatego ,aby sobie ulżyć . Skoro cierpisz po tym co zrobiłaś - ponosisz karę . Warto by się to nie powtórzyło i myślę ,że będzie w porządku . I przede wszystkim .. porozmawiaj z ukochanym o tym co czujesz ,że odsunął Cię na boczny tor. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdbdrbrd
matko boska ale czy ona zaspokaja meza potrzeby w 100%?? weronika_miastowa przeczytaj to co napisalas jeszcze raz on ja zaniedbał a ona go ZDRADZIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erctus
ales ty naiwna idz na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala_spiNAtree
hehe...pocalowaliscie sie i teraz masz wyrzuty...jednak kobialki to biedne istotki. ja w ogole bym o tym nie pamietal na 2gi dzien. ty tez zapomnij bo NIC SIE NIE STALO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
wierność to podstawa związku. Skoro tego wymagamy od kogoś to przede wszystkim pilnujmy siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala_spiNAtree
a co ma wspolnego wiernosc z pocalunkiem??? czy kobiety musza zawsze dzielic wlos na 4!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w..
Nie atakuj mnie bo mnie dziś brzuch boli Przecież napisałam ze trzeba pilnować siebie pocałowała i uciekła wiec kontroluje sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×