Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lala12345

Co mam zrobić? On wyjechał. ?? POMOCY

Polecane posty

Gość lala12345

Mam problem.. Moj facet 3 miesiące temu wyjechał do pracy za granicę.. Nie ma juz paszportu:( Taki pieprzony urzad powiedzial ze dokumenty sie zgubiły jak do nich wysłał . Nie moze wrocić.. Jesli paszport nie znajdzie sie w ciagu tygodnia, on zostaje tam na stałe.. bedzie uczył się tam i w ogole. :(:(:(:( Co mam robic;(? Czemu mam takiego pecha;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie konkretnie wyjechał
bo coś tu śmierdzi na odległosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicaaaa
chyba nie chce wrócić na to wygląda bo to niemożliwe , żeby trzymali go tam tak po prostu jak paszport sie nie znajdzie. skoro urząd zawinił to i urząd musi to odkręcić . moze po prostujakaś ściema pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaa..no to fajna historia, jak z wenezuelskiej telenoweli...powiedz jeszcze ze w to uwierzyłaś to padnę ze śmiechu.......buahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahhhhaaaahhhhhaaa
to już wie że się tam bedzie uczył , gdyby to co piszesz było prawdą w co nie wierzę to chyba można dokumenty odzyskac ? A nie zakładac z góry że zostanie tam do końca życia i BĘDZIE SIĘ TAM UCZYŁ 1/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala on nie chce
do Ciebie wrocic, wiec nie wierz w to co mowi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się
boję że głupota jest zarażliwa :O , coraz durniejsze tematy na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Anglia. Powiedzieli, ze zwrócą paszport w ciągu kilku dni. A mija kolejny tydzień i nie ma.. krewka krewetka - wiesz uwierzyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściema, z paszportem czy bez, jest obowiązek wpuszczenia obywatela Polski do własnego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
litijana - jakim sposobem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcnefhbvefiduhf
Wydaja mu w ambasadzie cos w stylu tymczasowego paszportu. Wraca do kraju i sobie wyrabia nowy. Olej faceta. Ale cham, zeby tak w h... dziewczyne robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcnefhbvefiduhf
Kiedys zgubilam paszport i to poza UE, na wakacjach. ZERO problemu z powrotem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
tak, na ten paszport czeka sie 6 tygodni. I sa podobno z tym jakies problemy. A taki na sam powrót do kraju wyrabiaja kiedy zdarzyły siuę przypadki losowe, np. śmierć kogoś z rodziny. i trzeba dać dokument potwierdzający to i wtedy wyrabiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Jak wróciłeś?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro wyrabiają i nie ma z tym większego problemu, to po co te wstawki ze biedaczek będzie musiał tam zostac na zawsze, uczyć się.....chlip chlip az się wzurszyłam taka tragedyja....no kobito weź się zastanów co piszesz, koleś cię w trąbe robi pewnie dobrze się przy tym bawiąc a ty piszesz takie historie........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Trzeba mieć dokument zeby przekroczyć ta glupia granice!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Trzeba mieć dokument zeby przekroczyć ta glupia granice Przecież teraz nie ma granic, przy przekraczaniu granicy przejeżdzasz nie zwalniając nawet:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala12345
Wiem o tym. Ale nie ma w tym momencie. Wiec jak ma wrócić bez, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuję się rękami i nogami pod komentarzami poprzedników - koleś robi Cię w trąbę a Ty jeszcze za nim płaczesz... On nie chce wrócić, tylko boi się powiedzieć Ci prawdę żeby nie było na niego, nie chce być odpowiedzialny za rozpad tego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcnefhbvefiduhf
Wcale nie czekalam 6 tygodni, tylko tydzien. Przeciez to niedorzeczne trzymac kogos w obcym kraju ponad miesiac! Zgubienie paszportu to zdarzenie losowe i tyle. Ktos jest na urlopie, na wakacjach i mu ukradna paszport, albo zwyczajnie zgubi i ma teraz 6 tygodni siedziec tam na tylku? A wakacje mial wykupione na 2 tygodnie i nie ma wiecej kasy na hotel i na pozniejszy powrot. I do pracy musi na czas wrocic. Wiesz ile to by bylo problemow jakby tak kazdy musial czekac 6 tygodni?!!! Paranoja!Cos tu scieme gigant widze. A nawet gdyby to bylo 6 tygodni, to z jakiej racji on ma tam zostac na stale? Cos on serio chyba nie chce wracac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> Wiec jak ma wrócić bez, hę? A powiedz, kto na granicy mialby mu sprawdzaqc dokumenty, jak nie ma posterunków granicznych? :o PS Jesteś blondynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lala, ja mojemu dziecku wyrabiałam paszport, bo wyjeżdżaliśmy na wakacje. Ma paszport, pojeździlismy sobie i jakoś nie spotkałam nikogo, kto chciałby ten dokument oglądać (poza rodziną, której trzeba było zdjęcie pokazać). Co masz robić? Wybij sobie faceta z głowy, bo robi Cię w jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcnefhbvefiduhf
A wlasnie - przeciez na dowod mozna! To juz wogole nie ma o czym mowic. buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×