Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość the end of worldd

Osmieszylam sie na maxa przed ex facetem,pomocy

Polecane posty

Gość the end of worldd

Bylam twarda,zero kontaktu,wybrales inna droge to zycze ci powodzenia ale peklamw koncu .Peklam tydzien temu w srodku ogromnej imprezy na ktorej strasznie zle sie bawilam.Nie znalam praktycznie nikogo oprocz 2 osob.Alkohol lal sie strumieniami,mi porzadnie zaszumialo w glowie.Potem porzadny dol,lzy,zaczelam dzwonic do mego exa,pisac smsmy,mowiac mu ze go kocham i nie radze sobie z uczuciami.Rozplakalam mu sie do telefonu.Bylam taka zagubiona...Teraz mam kaca moralnego,nie moge sie otrzasnac po tym jak sie zachowalam.Nie moge sie otrzasnac ze zlamalam swoje zasady i tak sie obnazylam przed moim ex!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem trzeba
spaść na sam dół, żeby się odbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morie
nie przejmuj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the end of worldd
Wlasnie czuje,ze spadlam na dol.Nie wiem czemu to zrobilam.Lzy mi lecialy. Bylam twarda wczesniej,nie latalam za nim, nie dzwonilam,nie pisalam. On slyszal ze placze.Boze jak mi teraz glupio.Jeszcze durne smsy do niego pisalam. Jak ja kiedys mu spojrze w oczy na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w odpowiedzi
Moze teraz dopiero sie otrzasniesz tak naprawde i zamkniesz ten rozdzial.Po alkoholu tak bierze na sentymenty.Stalo sie ale nie lam sie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ernesta Wala
twoje odczucia były normalne, mnie też bierze na sentymenty ale niepotrzebnie dzwoniłaś do niego, zbłaźniłaś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
a co on gadal przez tel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the end of worldd
Powiedzial ,ze pogadamy na spokojnie jak sie spotkamy.Czul ze pilam.Tylko po huj te spotkanie cjak i tak do niego do dojdzie nigdy i ja nie chce juz nic:(Chcial mnie zbyc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the end of worldd
a po 2 on juz z kims sie spotyka:( niepotrzebnie dzwonilam,teraz sie ze mnie smieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×