Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość racja olenka

kto ma dzisiaj doła z powodu nieszczesliwej milosci?

Polecane posty

Gość no i w dodatku piję do monito
jaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega098
ja np mam taka zalamke z tego otoz powodu.....cholera jasna:/ jakbym mial to tez bym se walnal...tylko sklep mi zamkneli przed nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholernie mi brakuje kogoś, do kogo mogłabym się przytulić, jakiś czas temu rozstałam się z facetem z którym byłam 4 lata. Teraz poznałam faceta który zachowywał się jakbym mu się strasznie podobała, ale później wycofał się i dupa :( a ja już powoli się zaczęłam angażować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dooła.. ale to nie jest nieszczesliwa milosc.. ja go kocham kocham szalenie.. ale nie umiem sie tym cieszyc.. mysle ze na niego nie zasluguje.. ze jestem brzydka i glupia.. ze on zostawi mnie przy pierwszej lepszej okazji.. i tesknie za nim bardzo bo nie ma go teraz przy mnie.. i nie umiem uwierzyc ze ktos tak wspanialy mogl mnie pokochac.. ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautydog
a czemu macie te doły,wystarczy wyjść z domu do ludzi i poznać jakiegoś nowego faceta co to za problem,jest tylu wolnyh facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam doła, \'facet\' bawi sie mna jak chce. Wie ze zabradzo mi na nim zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym wyjść, ale przecież nie wyjdę sama... Byłam na imprezie tydzień temu (z NIM zresztą), dwa tygodnie temu też a w tym tygodniu miałam się uczyć (został mi jeden egzamin w tym tygodniu) ale nie mogę się skupić bo zwyczajnie mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a \"mój\" mnie olał już parę miechów temu, a ja dalej to pamiętam, jak chyba nic w życiu. nieraz leżę w łóżku i bez sensu to wszystko rozpamiętuję i analizuję... ;) czas zabliźnia rany 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i w dodatku piję do monito
klawersyn, dzieki za linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciaggg
mi tez jest cholernie smutno...ciagle jestem sama, a podoba mi sie bardzo taki jeden chlopaczek ze szkoly :( niestety wiem, ze nie mam u niego szans...tak to jest nieszczesliwie z ta miloscia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×