Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca_odpowiedzi

Czy grubsza dziewczyna ma szansę na miłość?

Polecane posty

Gość szukajaca_odpowiedzi

witam, przejdę od razu do rzeczy - szukam faceta mojego życia. normalnego, fajnego, kochającego, takiego do tańca i do różańca. tylko jestpewien problem - faceci, których znam lub mijam na ulicy, w biurze, w sklepie kompletnie nie zwracają na mnie uwagi. myślę, że to z powodu mojej nadwagi [ważę 90 kg przy wzroście 166cm). no ale czy kobieta z nadwagą nie ma prawa do miłości? mam 19 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryk_1992
nigdy bym sie nie umówił z grubą dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 lat i już poważny związek?porozgladaj się po świecie, zajmij się sobą - nie będziesz myśleć tyle o tuszy wszystko zależy od samooceny, a nie od wagi - chociaż przy tuszy jest rudniej, ale mam koleżanki z mocna nadwagą i są szczęśliwe; zresztą zajrzyj na nk, ile grubych dziewczyn jest na zdjęciach z rodzinami ale i tak warto trochę schunąć, bez cudów może to hormony? idx do dietetyczki, poradzi Ci badania, zeby sie zorientować, czy to geny, czy hormony, czy źle dobrana dieta im pracuj z ciałem: nie chodzi o gimnastykę, ale o to, ze ruch powoduje samoakceptację joga albo pilates: to nie odchudza, ale relaksuje wzrasta samoakceptację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda
Jedno ale, a mianowicie chorych na otyłośc jest zaledwie promil całego społeczeństwa. Reszta to wina obżarstwa i złych nawyków żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsystkie mamy ogromną
Faceci też nie wszyscy są szczupli i moze w Tobie zakocha się jakiś taki też "przy kości. Nie martw się z powodu samej tylko tuszy, bo to wcale tak definitywnie nie przekresla szansy na szczęście i miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała prawda
Patryk_1992 ma rację. Jesteś otyła. Twoje BMI wynosi 32.66. Nadwaga mieści się w granicy 25-30. Powyżej 30 to już otyłość. Pora chyba z tym co zrobić. Otyłość to nie problem tylko estetyczny. Pomyśl o stawach, które dźwigają ten ciężar, o płucach, sercu, watrobie, tzrusce, które muszą dwa razy ciężej pracować. Moze teraz nie odczuwasz, ale z wiekiem na pewno zdrowie zacznie szwankować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajuś
Masz kochana oczywiscie. Jesteś bardzo młodziutka i nei powinnas z gory zakladac ze zawsze bedziesz miala taka duzo nadwagę. Ja tez naleze do dziewczyn okraglejszych i przy wzroscie 180 waze 74 kg. Mam duzo za duzy brzych i pupe;) ,ale mimo wszytsko jestem zdrowa i mam naormalna figure. Nikt nei kaze chudnac Ci do 50 kg ale 90 przy Twoim wzroscie to jzu problem zdrowotny a nie kosmetyczny. Popracuj nad soba i sie eni poddawaj chociaz bedzie Ci barzdo cieżko.JA sama schudlam z 93 kg czyli prawie 20 i czuej se teraz jak ksiezniczka:) Trzymam kciuki i uszy do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest brutalna...
przy takiej wadze to (sorry) widok musi być obleśny (te wałeczki, wylewające się zwały tłuszczu etc) - popracuj nad sobą. Dla mnie wygląd zewnętrzny kobiety nie jest najważniejszy, ale takie widoki powodują, że mi wszystko do gardła podjeżdża ... sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna_pusia___
grubsze dziewczyny maja wiecej witaminy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×