Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadianadia

Aviomarin??????

Polecane posty

Gość nadianadia

Od jakiego wieku można podać dziecku aviomarin???Moj 15 miesieczny synek wczoraj i dzisiaj zwymiotowal w aucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadianadia
już się dowiedziałam,że od 2 r.ż. daje się aviomarin... Nie mogę nigdzie znaleźć czy są inne leki dla młodszych dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errrtre
idż do apteki i się spytaj są homeopatyczne środki i na bazie imbiru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aviomarin jest od piątego roku, ale różnie dzieci na niego reagują, jedna z moich córek, choć miała już pięć lat bez dwu miesięcy tolerowała go bardzo źle, miałam wrażenie, jakbyśmy mieli naćpane dziecko! dla młodszych dzieci są: syrop lokomotiv - u nas nie działał plasterki masujące nadgarstki - działały, ale słabo cocculine (albo podobnie) homeopatyczne - zero efaktów :o pomagać ma też imbir (ciasteczka imbirowe, herbatka z dodatkiem itp) łagodzić objawy może też odgazowana cola... na pocieszenie dodam, że na ogół dzieci szybko wyrastają z tej przypadłości przykrej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle wiem ja
nie wiem czy szybko wyrastają ja znam dzieci co mają nawet po 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że są przypadki, że choroba lokomocyjna trwa całe życie! ale większość dzieci wyrasta :) na szczęście! choć ja przyzwycziłam się mieć zawsze w samochodzie pojemnik awaryjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety jestem przykładem, że choroba lokomocyjna może nie skończyć się w dzieciństwie - moja siostra również :-( Ostatnio spróbowałam Cocculine i zadziałało ( po aviomarinie padam momentalnie i do końca dnia chodzę do tyłu, locomotiv też beznadzieja) . Słyszałam jeszcze, że można stosować Diphergan. U mojego dziecka Cocculine pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadianadia
dzieki dziewczyny za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×