Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość boombelek

chcę założyć sklep internetowy z odzieżą

Polecane posty

Gość boombelek

Chcę otworzyć sklep internetowy z odzieżą znanych marek. Tylko nie wiem gdzie można zakupić hurtowo towar. Może ktoś się orientuje czy są jakieś hurtownie z ubraniami renomowanych firm (NIE CHIŃSKICH SZMAT)???????? Najlepiej w Krakowie lub okolicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsklfdlkflkmmlkflkm
ze sprzedaży w sklepie internetowym płacisz taki sam podatek jak w normalnym sklepie. wyjątek mogą stanowić aukcje internetowe na których nie masz vatu całego tylko vat marżę. nie wiesz nic a chcesz sprzedawać. żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombelek
ale jakiej licencji??? Myślałam że każdy kto ma działalność gosp. może korzystać z hurtowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombelek
Niezpominajka, musisz zarejestrować działalność i normalnie płacisz podatek jak wszyscy, to nie jest skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszałaś o franczyzie , większość markowych sklepów działa w tym systemie 🖐️ poza tym stały problem sklepu z odzieżą w internecie , jak to przymierzyć :p ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombelek
Znalazłam kilka hurtowni odzieżowych w Krakowie, ale nie mogę znaleźć takiej, gdzie np.są ubrania firm Click, Reserved, Orsay itp. Może ktoś coś wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombelek
Juliusz ja od dawna kupuję w internecie ciuchy, jeśli towar jest dobrze opisany nie ma problemu z rozmiarem a ceny są dużo niższe:) Takie sklepy mają wzięcie. To o czym piszesz, otwieranie sklepu pod znanym szyldem wymaga sporego wkładu finansowego, a ja go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombelek
Może o tym pomyślę jak coś zarobię:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mi linka do takiego sklepu :p bo nie widziałem wiem ,że to jest droga sprawa , jakby markowym sieciom zależało na sprzedaży ubrań przez internet to by chyba same to robiły :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombelek
Juliusz w sieci są setki sklepów internetowych z fajnymi ciuchami. Osobiście robiłam zakupy w e sklepie firmy Levis, gdzie para jeansów kosztuje średnio 50 zł mniej niż w sklepie w Krakowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombelek
NO I CO??? NIKT NIC NIE WIE NA TEMAT HURTOWNI Z DOBRYMI CIUCHAMI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleks32
taki założony nowy sklep trzeba jeszcze jakoś zapełnic produktami, dopiero wtedy możemy liczyć na sprzedaż i zarobek, a to naprawdę pracochłonna i ciężka praca, a znalazłem taką fajną sprawę, czy to dobra opcja? podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepów internetowych z hurtownią internetową MebleNet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią'). Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego obecny budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli chcecie coś zarobić
jesli chcecie coś zarobić to polecam hurtownie zagraniczne a nie polskich pośredników bo marże narzucają takie że się nie opłaca. Najlepiej oulet z metkami dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adefas
Hmm ze sklepami odzieżowymi obecnie jest ciężko. Sam wiesz dlaczego, po prostu za dużo takich już istnieje i są dobre jak np. frica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można spokojnie założyć sklep internetowy z odzieżą z hurtowni internetowych i ją sprzedawać. Tak działa większość sklepów. Na Allegro jest za to bardzo duża konkurencja. Ogólnie wszystkie informacje jak założyć taki sklep i jak sprowadzać towar z hurtowni znajdziesz na mamswojsklep-pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz kupować towaru wystarczy że założysz sklep w sky-shop.pl i będziesz się cieszył sprzedażą bez magazynowania i wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia678
Ja zamierzam założyć sklep internetowy. Koleżanka dała mi namiary na sky-shop. Prawdopodobnie jest dobry. Czy ma racje? Czy ktoś ma taki sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enodo23
Muszę przyznać, że zaciekawił mnie ten sklep. Mimo że mam go od nie dawna. Myślę, że sporo kasy na nim zarobie. Na samym początku nie miałem problemu z instalacją. I ta ciekawa funkcja ustawień grafiki w czasie rzeczywistym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monique234
Korzystasz z gotowych platform lub zlecasz jakieś agencji a takich jest trochę na rynku np. http://www.kurkadesign.pl/ ogólnie wszytko zależy od tego ile masz środków oraz czego oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam sklep internetowy, ale na www.shoper.pl Rzeczywiście jest dobry, w sumie tworzenie tego sklepu to była przyjemność, wygląda tak, jak sobie wyobraziłam, bo praktycznie wszystko można dopasować. Ma wiele użytecznych funkcji, sklep widać na tabletach i smartfonach, bardzo nowoczesne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa8
Myślę, że może Ci się udać :) Jeśli masz problem z organizacją wszystkiego to weź pod uwagę oferty firm zajmujących się tworzeniem e-sklepów, by twój sklep był atrakcyjny i łatwo przyciągał klientów. Ten: http://sklepy-prestashop.com.pl/ jest dość znany i polecany, możesz u nich zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z używanymi:) Ale jak będziesz chciała otworzyć mogę Ci poradzić platformę dla sklepu http://sky-shop.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reter66
Ja niedawno zacząłem sprzedawać online i już widzę, że warto. Co do programów to ja mam teraz Red Cart - www.redcart.pl . Banalnie proste urządzenie, myślę, że każdy powinien sobie poradzić z obsługą, a w razie co to są konsultanci pod ręką, którzy pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZUS cie załatwi już na samym początku, musisz płacić haracz niezależnie czy masz dochód czy go nie ma wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie redcart, nic dobrego od współpracy z nimi oprócz zmarnowanych nerwów i kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie Redcart, szkoda kasy i czasu, serwis słaby - to mało powiedziane, ma Ci w jednym miejscu, wszystko sam musisz zrozumieć, ale wszystko skomplikowane dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie, w każdym sklepie sa takie same ciuchy. Lepiej postawić na swoją markę odzieżową, kupić odpowiednie maszyny na http://plot-er.com.pl/ i zacząć szyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę poradzić www.sky-shop.pl, korzystam ponad rok nie mam żadnych pretensji ani do obsługi (działa nawet w weekendy), ani pracy samego sklepu (zawsze wszystko stabilnie), +dużo fajnych dodatków jak edytor szaty graficznej https://www.youtube.com/watch?v=jKm_M23Q1Rg SEO itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×