Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiafm

perfumy FM,kosmetyki,kremy,balsamy,żele pod prysznic

Polecane posty

Gość gosiafm

Zostań konsultantką/em a może Liderem FM Group i zarabiaj z nami!! W ofercie firmy FM jest 137 perfum, dezodoranty, wody po goleniu, żele pod prysznic oraz wiele innych produktów inspirowanych nutami zapachowymi znanych światowych marek (np. christian dior, hugo boss, chanel itp.). Wysoka jakość produktów, niska cena sprzedaży - wysokie zarobki 43% zysk bezpośredni z jednych perfum 9,60 gdzie cena katalogowa perfum dla klienta to 32 zł. Możesz budować własną grupę sprzedażową i zarabiać dodatkowo 3-21%. Skontaktuj się ze mną a ja Ci pomoge osiągnąć sukces. e-mail: francesca37@wp.pl Tel. +48 503 055 854 bądź +48 515 953 280 gg: 5057634 Małgorzata Adamczyk. Zapraszam na moją stronę: www.fmgroupadamczyk.fm-world.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowenowe.pl Interesują Cię kosmetyki, perfumy, kremy, wizaż? Zastanawiasz się często, który krem lub odżywka będzie odpowiednia do Twojego ciała? Jeśli tak - serwis NoweNowe jest właśnie dla Ciebie ! Znajdziesz tu pełne prezentacje kosmetyków, opisy producentów o najnowszych i najpopularniejszych produktach, ich opinie i oceny.http://www.nowenowe.pl/?pwid=3184599d951b485a9eb6af250321ebce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Liderem AVON i chciałabym zachęcić Cię do współpracy w moim zespole. Chciałabym, aby każdy mógł się rozwijać tak jak ja i mieć nieograniczone możliwości zarobkowe także zaczynałam od tego, że na początku byłam Konsultantką i ze względu na to, że na początku miałam złego Lidera prowadzącego, wiem jak to jest nie mieć wogóle pomocy. Dlatego ode mnie masz nieograniczone wsparcie i pomoc w każdej sytuacji. Zawsze doradzę i pomogę załatwić każdy problem związany z AVON. AVON oferuje wam na prawdę wiele: -17 katalogów w roku, z 3 terminami bezpłatnej dostawy -zarobek od 15% nawet do 50% !! -dostawa kosmetyków już na następny dzień -oferty DEMO (kosmetyki w promocyjnych cenach, które ukażą się w kolejnym katalogu) -oferty NETTO (kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach dostępne tylko dla Konsultantek) -możliwość stworzenia własnej grupy Konsultantek, dzięki temu awansujesz na poziom Lidera Sprzedaży i masz możliwość otrzymania różnych bonusów pieniężnych w wysokości kilku tys. złotych miesięcznie -szkolenia kosmetyczne-na temat typów urody, makijaży itp. (po szkoleniu możesz zakupić zestawy, któych wartość katalogowa wynosi 370zł) -możliwość zapłaty za kosmetyki aż do 21 dni Jeśli jesteś zainteresowana, aby w mojej grupie zostać Liderem bądź Konsultantką zapraszam na: e-maila: zaklinaborycka44@gmail.com nr gg: 2164642 tel: 607551970 jeśli masz jakieś pytania, możesz pisać również tutaj na forum, chętnie odpowiem :) sama możesz wybrać co chcesz dostać na start ;) Pozdrawiam, Żaklina - Lider Sprzedaży AVON zapraszam do AVON :) podpiszę umowę z każdym niezależnie od miejsca zamieszkania :) dla każdego prezent! :) mój email: zaklinaborycka44@gmail.com zapraszam wszystkich chętnych :) dieta - start 07.03.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry kosmetyk pod prysznic ma np. Hildegard Braukmann i tutaj przy systematycznym stosowaniu żelu pod prysznic HB, rzeczywiście zmianę było widać zdecydowaną. Przede wszystkim ta cera w końcu znormalniała, zrobiła się przyjemniejsza w dotyku i po prostu zdrowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×