Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taak wlasnie

Ha ha !!! chyba nastal koniec mojej zaloby !!!!

Polecane posty

Gość taak wlasnie

pol roku oplakuje tego 'czlowieka'... depresje, pourywane kontakty z ludzmi, zaprzestanie dbania o siebie, wory pod oczami, nieprzespane noce, ciagle wspominanie... koniec !!!!!!! zalozyl sobie konto na nk.... jak popatrzylam na jego 3 zdjecia, na ktorych wyszedl jak srajacy kot na puszczy to spadly mi klapki z oczu..:o chyba zmienie opinie o nk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz.....
Gratuluje :D🖐️, a teraz zadbaj o siebie i ciesz sie zyciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale fajne
bardzo optymistyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuc
jego linka tez sie posmiejemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ir_is
Jak widac czas nie tylko leczy rany, ale i oczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiem tak musiałas przejść
ten okres żałoby zebys teraz była szczęsliwa gdybys omineła załobe nie wróciłasbys do równowagi teraz jesteś 100 razy silniejsza madrzejsza korzystaj z zycia ale na poczatku z umiarem żebys sie nie zachłysnęła:)) Bądz szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannaraa
To jest najpiekniejszy moment w zyciu gdy przychodzi taki dzien gdy po tesknocie,wielkim cierpieniu za ex partnerem,przychodzi spokoj,ukojenie....serce gotowe jest na nowa milosc,jedyne co moze dogryzac to tesknota. Warto przejsc taka zalobe,katharsis.To niesamowicie oczyscza.Oczywiscie nikomu nie zycze tego ale jezeli juz takie cos sie przytrafilo,to trzeba plakac,pisac listy,pamietnik,trzeba to przejsc nie wstydzac sie swoich slabosci!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Idiotki :D Pół roku żałoby. Buaahahahahahahahahahhahahahahaha 🖐️ kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taak wlasnie
macie racje, wywalilam z gg, telefonu, wszelkie numery, namiary, zdjecia, archiwa, smsy, przeslane piosenki- i to bez zadnych skupulow- jest po prostu CZYSTO :) teraz moge powiedziec a nawet uwierzyc ze czas naprawde leczy rany, a bylo ze mna bardzo zle...:( wiem, ze juz nie warto, bo to on nie jest ani tego, ani mnie wart !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×