Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yellowka

Ale mam beznadziejny weekend...

Polecane posty

Parę dni temu olał mnie facet, na którym bardzo mi zależało. Wczoraj moja najlepsza przyjaciółka miała wypadek i leży w szpitalu. Dzisiaj miałam pójść się pobawić do lokalu, ale wystawił mnie kolega. Siedzę sama w domu i się dołuję tym wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
O głodnych dzieciach z Afryki nie wspominając. Egoistka. Widzisz tylko siebie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega098
"O głodnych dzieciach z Afryki nie wspominając. Egoistka. Widzisz tylko siebie" tak jeszcze ja dobijaj:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
moge cie bzykac dopoki nie rozwiaze sie korzystnie twoja sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
To była ostatnia kulka, arsenał wystrzelany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna slicznotka 30
witaj w klubie, ja od ok 3 miesiecy nie bylam na miescie, faceci jeden po drugim zostawili mnie dla innych babek.... ja to dopiero mam pecha ale to juz koniec od dzis wszystko sie zmnienia! wkrotce bede szczesliwa!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna slicznotka 30
ja tez ustawiam sie w kolejce do bzykania, bo juz nawet nie pamietam jak sie to robi...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabane
wredna gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam beznadziejny weekend. Tez mnie olal facet, znajomi sie porozjezdzali, wyszlam dzisiaj na miasto bo jakis koncert byl, ale nie chcialo mi sie tam samej stac jak kolek. Zwlaszcza ze dookola same tulace sie pary. Czasami mozna sie niezle przydolowac. Ale kafe jest sposobem na dobry humor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, szczególnie kiedy czyta się po raz setny: nikt mnie nie chce, nigdy nikogo nie miałam/miałem, jestem wciąż dziewicą, nic mi nie wychodzi, jak się zabić.. :P faktycznie:D ale i tak tu siedzimy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×