Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość troszkę smutna ja

Idealni mężczyźni beznadziejne kobiety?? nie!!!!! a może jednak?

Polecane posty

Gość zawodowy kier
troszkę smutna.....spadam z topiku, nie pogadamy, mam na koncie ok.4 mln. przejechanych kilometrów, a Ty prawko od 3-ch dni...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta kierowca
jeżdżę od kilku lat i raczej nie miałam na drodze problemów z innymi kobietami ( za wyjątkiem tego, że laska jechała za wolno) natomiast parę razy śmierć zajrzała mi w oczy właśnie dzięki panom wyprzedzającym na trzeciego i liczącym na to, że zdążą. To mężczyźni są głównie kierowcami pozbawionymi wyobraźni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
zawodowy a co ty myślałeś że z kierowcą od trzech dni pogadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
no i tak do głupio bo ja nie muszę jeździc niech on sie tylko n ie upiera:( no i mam sie odezwac cZy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
ej ale ja wiem że nie umiem to chyba coś??? prawda?? a nie upieram sie głupio że umiem!!! i jeżdżę jak kretyn jak to jest z facetami!!! to chyba coś jest>???? prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
Kobieta na drodze wiezie>>>> Ty pewnie od zawsze masz prawko i nigdy nie byłeś początkujący tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
To może dydaktyczne nie będzie ale ja całą polskę zjeździłem bez prawka a dopiero potem osiągnąłem wiek w którym mogłem je zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
do kobieta na drodze........no pomyłka totalna, myślałem że troszkę smutna już jako tako jeździ, ale prawko od 3-ch dni? nie mam siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
ale nie każdy miał taką możliwośc wiec ja najpierw kurs potem egzamin a teraz chce sie uczyc jeździc bo wiem że po tych kilku godzinach nie jestem wstanie sie nauczyc! i bardzo chce ale nie potrzebuje pretensji że czegoś nie wiem. jak zjeżdżę chociaż połowę tego co zawodowi kierowcy i będe źle jeździła to wtedy proszę bardzo! ale teraz ja chce sie nauczyc!!! chce żeby ktoś mi pomógł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
do zawodowy kier to 3 dniowi kierowcy co mają robic Twoin zdaniem? gdzie mają nauczyc się jeździc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę smutna ja>>> a nie masz możliwości samej jeździć bez "marudy"? On cie tylko rozprasza .... ok uciekam dobranoc Wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
w odpowiedzi do cukierasekk może i mogłabym ale gdzie??? a z kims raźniej jednak:( tylko nie wiedziałam że faceci tacy drażliwi są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mieście, przedmieściach, drogach poza miastem - wszędzie..... tylko że musisz to polubić i przełamać strach za kierownicą musisz się czuć pewnie nie możesz bać się jazdy :) powodzenia a jutro siadasz SAMA za kółko i wycieczkę sobie zrób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
troszkę smutna>>>więc kto ,i za jakie umiejętności wydał Ci prawo jazdy????? Ty na Forum się pytasz jak i gdzie masz nauczyć się jeździć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
NNNNNNIIIIIEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! może z umiejętnościami do kierowania sie rodzicie ale napewno nie do myslenia! chodzi o to żeby takim super specjalistom i zawodowcom nie przeszkadzac! bo człowiek chce jechac spokojnie gdzieś podszkolic to co umie i nabrac pweności A TU "ZAWODOWCY" jadą i przeklinają na biednego czowieka!!!!!!! który jedzie 70 tam gdzie wolno 70! to ybrodnia po prostu albo zatrzymują sie bo nie mają pojęcia co sie dzieje z taką ciężarówką załadowaną! !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
*zbrodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
troszke smutna tylko że my nie jeździmy boznymi drogami którymi ty możesz sobie pojeździć a jak poczujesz się pewniej to na drogi o większym natężeniu ruchu a potem są takie sytuacje gdzie dwa wlekące się samochody z niedzielnymi kierowcami blokują cały przejazd i prowadzą za sobą sznurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke smutna ja - ale masz problemy :/ Ja mam tak samo z moim facetem, on mi pozwala tylko prowadzić jak jest po alkoholu, więć w ogóle już z nim nie jeżdże , chyba, że bardzo mi zależy, żeby gdzieś jechać, a on już coś wypił, wtedy ewentualnie mogę nas zawieźć, a tak to niech s.p.i.e.r.d.a.l.a ;) Też uważam, że baby gorzej prowadzą, może nie jeżdzą jak wariaci drogowi, chociaż mój instruktor mówił, że to już się wyrównało i pod względem brawury na drogach kobiety się upodobniły do mężczyzn, to już 2 razy jakieś babsko urwało nam lusterko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
no ale bocznymi to jeździłam i czułam się dobrze nawet mój chłopak był zadowolony. zdałam wiec jak przyjechał po mnie to sam mnie namówił żebym prowadziła, tylko że jakoś przyznaje mi nie wyszło, a on sie wydziera, to mi nie pomaga. tylko że mi teraz głupio bo odwiózł mnie i się nie ozywamy:( ja mam w nosie prowadzenie samochodu jak tak fie faceci nają zachowywac. to ma byc przyjemnośc dla mnie i dla niego a nie katorga.... czy źle myśle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
masz od trzech dni prawko jesteś dupa nie kierowca więc albo znosisz to cierpliwie i uczysz się jeździć albo schowaj prawko do szafy, u mnie sama za kierownicę bez moich rad wsiadłabyś może po 5000 ale raczej po 10000 za dobrego kierowcę uznałbym cię po 100000 i to w różnych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
do "zawodowych kierowców" proszę o wyrozumiałośc dla kobiet i dla początkujących. wiem że bardzo utrudniamy ale musimy cwiczyc żeby dojśc do wprawy nie tak dużej jak wasza ale jakiejkolwiek. do początkujących i kobiet! pamiętajcie że chwila rozmowy z zawodowym kierowcą może czegoś nauczyc:) mnie nauczyło że ciężarówka nie ma takigo hamowania jak osobowy:) i trzymajcie nerwy na wodzy nawet jak ukochany człowiek krzyczy. ja tego nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
najgorsze że masz racje tylko jak mam przeprosic mojego??? przecież to on krzyczał bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta na drodze wiezie
i tym radosnym akcentem zamykamy dyskusję . dobranoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
noc na pewno a czy dobra to sie okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
aaaa.......ale nam doje****bała, rodzimy się z umiejętnościami do kierowania, ale napewno nie do myślenia.........czytałeś ?????? idąc Twoim tokiem rozumowania, można kierować nie myśląc...., a gdzie wolno 70 ?- to wyjątki z ograniczeń z 90-ki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
NO JEST PARE MIEJSC W BIELSKU.... GDZIE WOLNO 70! DZIŚ WIDZIŁAM! A CO DO MYŚLENIA TO PRAWDA NIE WIEM JAK WY KIERUJECIE ALE TO NIC Z MYŚLENIEM WSPÓLNEGO NIE MA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowy kier
WIĘC JEDŹ BEZMYŚLNIE, AŻ DO SPOTKANIA ZE MNĄ ...(SIODŁOWY Z NACZEPĄ)...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
nie chce wyjsc na głupią kobiete o ma w dupie wszystkich innych uczestników ruchu bo tak nie jest ale napisze coś jutro bo dzis właśnie pisze z facetem na którym mi zależy a zaraz juz nie będzie mój jak napisze coś głupiego. na pewno napisze kwestia czasu. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszkę smutna ja
pomocy!!!!!! to jak jazda samochodem ze związanymi rękami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×