Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny89

Jestem uczuciowy. Wada czy zaleta? ZAŁAMKA

Polecane posty

Gość Samotny89

Cześc, mam 19 lat i jestem "zajjebistym facetem" (opinia mojej przyjaciółki) Oczywiście nie mam dziewczyny, chociarz o to się staram ale zawsze po kilku dniach znajomości wszystko się kończy a dlaczego to nie wiem. poprostu mam pecha. Straciłem juz wiare w siebie, nie wiem co dalej mam robić. Obecnie poznałem super dziewczyne i pisze z nio od kilku dni ale pewnie mi się nie uda i wszystko się skończy. poprostu przestanie odpisywać... pisze tak poniewaz wcześniej tak bywało. Chciałbym mieć kogoś naprawde bliskiego, chciałbym mówic ze jo kocham nawet co sekunde. na sexie mi nie zależy mogłbym czekać nawet do slubu. jedynie chce mieć romantyczną i uczuciową dziewczyne... ALE I TAK NIE ZNAJDE SWOJEJ DRÓGIEJ POŁÓWKI BO POPROSTU MAM PECHA I JEŚLI TERAZ MI NIE WYJDZIE TO SIĘ ZAŁAME... JEŚLI TERAZ MI NIE WYJDZIE TO SIĘ ZAŁAME...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Po tym co napissałeś widać, że wada. Czekać z seksem do ślubu? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoj problem polega na tym ze jestes bardzo chwiejny o czym swiadczy to "ALE I TAK NIE ZNAJDE SWOJEJ DRÓGIEJ POŁÓWKI BO POPROSTU MAM PECHA I JEŚLI TERAZ MI NIE WYJDZIE TO SIĘ ZAŁAME... JEŚLI TERAZ MI NIE WYJDZIE TO SIĘ ZAŁAME..." to pierwsza sprawa...poza tym tak bardzo chcesz ze pewno az nachalny jestes...a po trzecie wiecej skromnosci chlopie a nie piszez w 1 zdaniu jaki to zajebisty jestes!!!!! a poza tym naucz sie "odmianow i koncowkow" bo chociaz nie pisze sie przez "rz" a drugiej przez "o"...dziewczyny nie lubia analfabetow!!!!!za nauke sie bierz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie według przyjaciółki.....tylko przyjaciółki.... powiem tak, jeżeli dziewczyna jest dla Ciebie taka ważna to przegrałeś życie, bo najprawdopodobniej będziesz mógł napisać taki tekst jutro i pojutrze, chyba że przejdziesz totalne przeobrażenie mentalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
Cięzko mi cos więcej o sobie powiedzieć. Jedynie chyba to ze jestem do niczego. Nachalny nie jestem a co do tego ze napisałem "jestem zajebistym facetem" to przytoczyłem opinie swojej dobrej przyjaciółki. Ja uważam ze jestem beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci powiem ze zed
napisz do niej teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
tylko przyjaciółki, ona ma chłopaka a pod wzzględem charaketu nie jest w moim typie. chociarz delikatnie pisała mi ze się jej podobam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
to co mam zrobić zeby się zmienić??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciaku zacznij pisac chociaz jak cywilizowany czlowiek a nie przez "rz"bo sie kompromitujesz a kobiety nie lubia analfabetow...to ze sie podobasz swojej przyjaciolce wcale nie oznacza ze naprawde jestes taki zajebisty i podobasz sie wszystkim do okola..przyjaciolka Ci tak mowi bo jej sie podobasz i ona pewnie chce z Toba byc ale powtarzam po raz kolejny TYLKO ONA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
sorki ale nie jestem dzieciakem. mam 19 lat. A po drógie jestem dyslektykiem dlatego pisze z błedami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisales \"pisze z nio\" jezeli takie bledy popelniasz w pisaniu z pannami to dyskwalifikuje Ciebie w przedbiegach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dysleksję da się opanować przy
pomocy ćwiczeń. Może i jesteś uczuciowy, ale popełniasz błedy i do tego najwyraźniej jesteś leniwy, bo nie chce Ci się nad tym pracować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna kobieta z interneta he h
hej, jaja sobie z nas tu robisz i tyle. Jakbyś z nio tak pisał, to łuna by Ci nie odpisało. :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przedmówcą/przedmówczynią znam osoby, które mimo dysleksji piszą poprawniej, niż ja Chcieć to móc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) kobiety nie lubia miekkich facetow ktorymi musza sie opiekowac, Ty do takich nalezysz niestety 2) kobieta nie jest z mezczyzna po to zeby sie z nim umartwiac i wysluchiwac historii o tym jaki to on jest jej niegodny 3) jesli szukasz na sile to nawet najwiekszy kaszalot ucieknie szybciej niz wymowisz slowo \"sex\" 4)uczuciowość «skłonność do przeżywania uczuć i kierowania się uczuciami» (za strona http://sjp.pwn.pl ) Ty jestes po prostu dzieciakiem 5) na kobietach robia wrazenie faceci od ktorych nie bije desperacja i ktorzy maja swoje zycie, zainteresowania, cele w zyciu, znajomych. 6) jesli masz przyjaciolke z ktora przebywasz za dduzo to kazda potencjalna osoba moze dawac sobie z Toba spokoj w mysl zasady \"troje to juz tlok\" przestan szukac to sie samo znajdzie i badz facetem a nie ciamajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
zgadza się, jestem troche leniwy. ale i tak do dziewczyn mam pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
dziewczyna znad morza nie masz racji. Ja potrzebuje miłośći, być wysłuchanym i muc o wszystkim powiedzieć. a dziewczyny na siłe nie szukam juz od ponad roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 19 lat i piszesz : [ALE I TAK NIE ZNAJDE SWOJEJ DRÓGIEJ POŁÓWKI BO POPROSTU MAM PECHA I JEŚLI TERAZ MI NIE WYJDZIE TO SIĘ ZAŁAME] z takim nastawieniem do zycia ciezko bedzie :O posluchaj dziewczyny znad morza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
Czy to kurwa moja wina ze mam taki charakter, taki już jestem do chuja i cięzko bedzie to zmienić. Z tago co piszecie to lebiej być typowym burakiem hamem i chujem. tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
w szkole bede miał biwak. to wtedy bede typowym facetem. kupie paczke condonów krate browara i bede ruchał wszystko po kolei. chyba nie o to chodzi co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotny, a Ty umiesz wyposrodkowac? bo juz mnie zaczynasz denerwowac tym placzliwym tonem. nie patrz na kazda kobiete jak na obiekt żądz i uczuc, przestan wszystkim opowiadac jaki to jestes niedoceniany i niekochany - tyla na poczatek wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny89
szczerze mówiąc za kazdym razem jak poznałem dziewczyne próbowałem innego sposobu pisania esów, gadki, itp. i na to samo wychodziło czyli nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×