Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skolowana mama

cebion multi

Polecane posty

Gość skolowana mama

dziewczyny moja corka ma skonczone 8 miesiecy, zaczynam jej podawac cebion multi bo pogoda jest paskudna ile kropel podajecie i czy razem z wit D czy tylko cebion multi dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma 5,5 miesiaca podaje mu cebion 4 kropelki dziennie i bez wit D bo w cebionie tez jest wit D ,a nastraszyli mnie za za duzo wit D moze doprowadzic do problemów z ciemiaczkiem ,wiec daje tylko cebion:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko ma prawie 2 lata i podaje jej 2 krople cebion multi ,2 krople d3 i 3 krople cebion. i jest ok. decduje lekarz a ja nie zauwazylam niczego niepokojacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skolowana mama
dzieki ktos jeszcze??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama 2008
Moja córka ma 7 miesięcy. Odkąd skończyła 6 tygodni podaję jej 5 kropelek cebionmulti i 1 kropelkę witaminy D. Lekarka kazała mi tak podawać do skończenia przez dziecko roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego podajecie dzieciom ten Cebion Multi? Jakieś problemy były? czy tak - o - zapobiegawczo? Bez konkretnego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka ma 11 miesiecy, cebion dostaje od 5tygodnia zycia w dawce 5 kropel na dzien. Dodatkowo dostaje 1 krople wit. D3. Takie zalecenie dostalam od pediatry, mimo ze karmiona byla sztucznie od poczatku. Z rozwojem i zdrowiem malej nie mialam problemow od urodzenia, wiec witaminy dostaje profilaktycznie. Wiem, ze nie wszyscy pediatrzy zalecaja witaminy. Ja konsultowalam sie u 2 roznych lekarzy i zalecenie dostalam podobne, dlateogo jestem spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pediatra na okres letni-słoneczny kazała odstawić D3 i podaję cebion multi 3 krople mała ma 15 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×