Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem załama.....

No i co ja teraz zrobię?

Polecane posty

Gość jestem załama.....

Chciał być ojcem a teraz jak nim został odszedł, zostawił. Jak tak mógł? a ja mam zostać z tym wszystkim sama, na rodzinę liczyć nie mogę, oznajmili, że jak sobie pościeliłam tak się wyśpię, mają rację, nie mam do nich o to pretensji. Obawiam się, że nie dam sobie sama rady. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
idz po pomoc do parafii swojej tam napewno pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
Zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze.Tysiace matek samotnie wychowuja dzieci i radza sobie.Kiedys bedziesz sie z tego smiala.Rodzina jak ochlonie to na bank ci pomoze zobaczysz ze nie zostaniesz z tym sama!glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno to byl twoj chlopak a nie maz .dziewczyno najpierw wez slub a potem poakuj sie w dziecko to ci da wiecej bezpieczenstwa przynajmniej alimenty bez zalenia sie dostaniesz a tak bedziesz musial mu udowadniac testy dna robic wspolczuje.bo jak facet nie ejst gotowy zostac twoim mezem to tymbardziej nie bedzie gotowy zostac ojcem co teraz? ktory to tydzien? uspokoj sie i zacznij myslec o waszej przyszlosci sa organizacje pomagajace ciezarnym ciuszki dla dziecka tez tak dostaniesz albo napisz tutaj ze potrzebujesz to napewno ci wysla dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
PrzyszlaMama23de jak czytam takie pieprzenie to mi sie noz w kieszeni otwiera!:-oSlyszalas swietojebliwa matko polko idealna o czyms takim jak WPADKA????mezatki tez wpadaja!moja bratowa wpadla majac zalozona spiralke!Gdy zresz tabsy i lykasz antybiotyki moga one wplynac na antykoncepcje i tez mozesz zajsc w ciaze.Mozesz przy tabsach wymiotowac lub biegunke miec i tez mozesz wpasc.Nie ma to jak malolata gowno wiedzaca o zyciu wypowiada sie w taki sposob i osmiesza sie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do powyzszej wypowiedzi: wydaje mi sie, ze dziecko bylo planowane, skoro zalamana pisze, ze jej chlopak chcial byc ojcem. Gdzie wyczytalas, ze to byla wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllile masz lat aautorko
nie bedzie zle dasz sobie rade na pewo:)nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×