Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwne to jest troche

Pomóżcie! Jest mi teraz bardzo przykro...mój chłopak

Polecane posty

Gość dziwne to jest troche

Mój chlopak ostatnio powiedział mi że jest zazdrosny o mojego kolegę. Gdy spytałam go dlaczego zaczął sie plątać, a w końcu powiedział że " ma problem z zaufaniem" i że z czasem mu to minie. Wiem że gdy go rzuciłam bardzo cierpiał. Teraz wrócilismy do siebie i jest nam bardzo dobrze...ale... no właśnie-przeszkadzał mu kolega z którym sie spotykam, i trudno mu było zrozumieć ze jest dla mnie tylko kolegą i ogólnie wyglada na to że on mi nie wierzy. Powiedział że potrzebuje czasu, że i tak jest juz lepiej niz na początku...ale mi jest teraz przykro. Niewiem co mam robić ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też ni nie ufa... rozstał się ze mną bo poszłam sama do sklepu... Poczekaj, jeśli to Ty go zostawiłaś to ma prawo czuć się nie pewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez to imie
moze sie zastanow czy aby nie za wiele czasu spedzasz z kolega. malo znam zwiazkow gdzie dziwczyny widuja sie z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest troche
to po prostu znajomy z uczelni-przyjeżdza do mnie na tydzien na wakacje. Z koleżankami staram sie mu jakoś zapełnic czas...Ale mój chłopak nie moze być z nami bo nie ma czasu i jest zazdrosny. Zrobiło mi sie bardzo przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, w moim związku byłoby nie do pomyślenia bym poszła z kolegą na piwo, a co dopiero by do mnie przyjechał na wakacje... Nie dziwę się, że chłopak ma wątpliwości i czuje się niepewnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmuu
nie wcale nie jest to dziwne. dziwna to jestes ty:O rzucilas faceta po czym postanowilas ze aaaa jednak nie, jednak z nim będziesz i dziwisz sie, ze po takiej akcji, chlopak ma problemy z zaufaniem:O? blagam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to jest troche
Ale staram sie pokazać mu że mi na nim zalezy... że jest mi bliski. On też ma przyjaciółkę, z która czesto rozmawia, nawet radzi sie jej w sprawawach prywatnych... o jego zazdrosci nie dowiedziałabym sie nigdy-wolał powiedziec o tym przyjaciółce... powiedział mi gdy był pijany po imprezie. Denerwuje mnie to ze on ciagle musi sie jej o wszytko pytac jakby nie myslał sam, a teraz ejszcze okazuje sie ze mi nie ufa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatrapark
to go olej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
no coz...ty chyba juz z nim nie jestes,co?bo mnie az dreszcz przeszedl jak to przeczytalam...mnie moj zawsze zadziwia...kiedys mialam zazdrosnika...teraznijeszy jest zupelnie inny...daje mi spiwor do reki i zyczy milej zabawy jak ide na impreze do kumpli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo prowokacja
albo pisał tu niedawno Twój chłopak obstawiam 1 bo nie wierzę w takie zbiegi okoliczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes glupia babo
masz faceta,to jak sie mozna spotykac z innym kolega,nawet jak to ejst kolega,mozna sie spotakc razem ale nie osobno,ciekawe czy ty byla zadowolona jak bym twoj sie spotykal z jakas fajna laska,na pewno bys mu ni pozwolila i nie mow ze bys mu pozwolila,bo jak by przyszlo co do czego to bys mi na pewno nie pozwolila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzzzyt
Ile Ty masz lat? Dziwisz się, że Twój chłopak jest zazdrosny? Próbowałaś postawić się w jego sytuacji - gdyby do niego przyjechała jakaś fajna koleżanka i cały czas spędzałby z nią, hm? Widać, że jesteś młoda, w pewnym wieku człowiek jednak zaczyna dostrzegać, że ważna jest ta jedna ukochana osoba a nie gromady kolegów i koleżanek z którymi się fajnie spędza czas. Z nimi nie będziesz układała sobie życia. No ale... wnioskuję, że do takich myśli Tobie brakuje jeszcze dobrych paru lat. Więc baw się na razie, ucz się na własnych doświadczeniach, i myśl czasem o tym jak się czują inni, bliscy Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie to nie jest dziwne. Jeśli jesteś w związku, poważnym związku to muszą byc jakieś zasady. Pomyślałaś sobie może że twój facet myśli po prostu jak facet i może ufać tobie ale może nie ufać jemu. Stawiasz go w niezbyt komfortowej sytuacji. Co innego jest wyjść na piwo razem (chociaż to też jest nie komfortowa sytuacja), a co innego że koleś przyjeżdża do ciebie na wakacje. Ja mam znajomych którzy mieli podobny problem - jej kolega, w końcu ona przyznała że jej facet ma racje. Jesteś w związku trzeba wiedzieć gdzie jest granica i ją przestrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po prostu badź z nim i tyle. Facet po powrocie potrzebuje czasu-jesli mówi że i tak jest lepiej niż na poczatku, to znaczy, ze powoli zaczyna Ci ufać-ale niekoniecznie musi ufac Twojemu koledze-dlatego zapewne czuje się niekomfortowo. Okaż mu może troche bardziej że Ci na nim zalezy a resztę załatwi czas-o ile napewno chcesz z nim być i jest dla Ciebie ważniejszy niż kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×