Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_szarlotka_

jak to jest z rozmiarami ubranek firmy NEXT??

Polecane posty

jak to jest z tymi rozmiarami?? czy rozmiar 80 (9-12m) rzeczywiscie jest na 9-12m?? czy moze starczy na dluzej?? chcialam kupc sweterek corce na allegro ale nie wiem czy bedzie dobry bo corka ma 13 m i ok 84-85 cm zastanawim sie nad tym bo irma h&m ma bardzo zanizone rozmiary i na moja corke pasuje rozmiar 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalalallaall
mi sie wydaje ze tak samo jak z h&m sa wieksze.moj syn ma 13 miesiecy a spodnie ma 6-9 miesiecy firmy next.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie patrzcie nigdy na metki, bo często są źle wszyte wg mnie w next tak jak i h&m ubrania często są wg metki na dużo niższy wiek niż w rzeczywistości, rozmiar 9-12 mcy dziecko ubierze grubo po roczku ale spotkałam się też w drugą stronę po prostu poproś o wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale też od wagi zależy... ;) moja jest chuda, ma 15 mies i wazy 8600 g. to ma nawet ciuchy nexta np. na 3-6 mies do 8 kilo... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój brzdąc idealnie się wstrzelił w rozmiarówkę Nexta\'a albo rozmiarówka Next\'a w Niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moja corka jest dosyc szczupla i wysoka ostatnio kupilam corce w h&m kurtke na jesien i musialam kupic rozmiar 74(6-9m) bo nawet 80 strasznie na niej wisiala:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo roznie
z ta rozmiarowka next. kupilam malej bluzeczke 9-12 i sluzyla do 14 m-ca, potem zrobila sie za ciasna. natomiast inne bluzeczki tej samej firmy z rozm. 12-18 sa jeszcze za duze, mimo, ze mala ma juz 19 m-cy:O inna sprawa ze ze spodniami, jeansy tej firmy rozm. 9-12 wciaz sa lekko za dlugie:O baaardzo roznie jest... ale pewnie dlatego, ze next ma mnostow rozmaitych kolekcji, wzorow, fasonow, stad to zroznicowanie w rozmiarach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×